JOSÉ CURA

JOSÉ CURA

Dátum: 13. marca. 2014
Miesto: žž (nepouzivat) Aegon aréna NTC, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
13
Mar 2014
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané

Popis podujatia

13.3. 2014 o 19:00hod.
Aegon aréna NTC, Bratislava

Popis/Description:
13.3.2014 sa v Bratislavskej AEGON Aréne  NTC o 19.00 hodine predstaví na jedinečnom koncerte svetová hviezda operného neba JOSÉ CURA.  /narodený  5. 12. 1962, Rosario, Santa Fé, Argentina/. JOSÉ CURA  je operný spevák s tenorovým typom hlasu, známy charakteristickou interpretáciou úloh v talianskych a francúzskych operách, zvlášť Othella od Verdiho. Jeho nekonvenčné vystúpenia po celom svete obecenstvo väčšinou oceňuje na konci potleskom v stoje. Pri týchto koncertoch často predvedie i svoju druhú umeleckú tvár – osobne diriguje orchester, v niektorých skladbách súčasne diriguje i spieva. Na Slovensku sa predstaví na takomto koncerte, kde odznejú jeho najlepšie „kúsky“ po prvýkrát. Hudobným hosťom koncertu bude na vyžiadanie samotného Curu slovenská operná hviezda Linda Ballová. Ballovej hlasový diapazón sa výrazne opiera o jej herecké schopnosti. Vie uchvátiť náročným dramatickým až tragickým prejavom, ako aj zabávať publikum detsky roztopašnou Mařenkou. Vždy sa však opiera o vynikajúci spevácky výkon, hlboké naštudovanie a snahu o dokonalé pochopenie úlohy. Dirigentom 75 členného orchestra opery divadla České Budejovice bude argentínsky dirigent Mario De Rose.

VSTUPENKA v cene 133.-€ do prvých dvoch rád obsahuje: /možných iba 120 kusov
- Garantované parkovacie miesto , informácie dostane klient po zakúpení vstupenky na vstupenke.
- Občerstvenie v reštaurácii NTC STAGE v priestoroch NTC od 17.00 hodiny do začiatku koncertu /víno CHATEAU MODRA - ochutnávka, káva, drobné veci na zakúsnutie/
- Pri odchode z predstavenia fľaša značkového vína CHATEAU MODRA pre každú osobu

VSTUPENKY NA TOTO PODUJATIE NEBUDÚ PREDÁVANÉ AKO ZĽAVNENÉ A NEBUDÚ POSKYTNUTÉ DO PREDAJA PRE ZĽAVOVÉ PORTÁLY POČAS CELÉHO PREDPREDAJA!

Galéria

Na mape

Top