Jaga Jazzist

Jaga Jazzist

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Jaga Jazzist zavítajú opäť na Slovensko.

Orchestrálny fenomén z Nórska vystúpi v bratislavskom v klube MMC.

Toto fantastické zoskupenie umelcov učarovalo slovenskému auditóriu prvýkrát na festivale Hodokvas už v roku 2006 a následne v Bratislave na jeseň 2015 , kde v rámci tour pri predstavení albumu Starfire beznádejne vypredali Ateliér Babylon.

Pre mnohých to bol v tom čase koncert roka a bolo len otázkou času kedy sa opätovne vrátia na miesto činu.

Kapela, ktorá je považovaná za absolútne jeden z najvzácnejších hudobných produktov nórskeho muzikálneho raja, ponúka ojedinelý fond hudobnej kvality, ktorá sa žánrovo nedá ohraničiť a limity ich možností presahujú akúkoľvek formu kategorizácie.

Toto dokonale zosynchronizované hudobné teleso produkuje inštrumentálnu zmes nápadov, progresívne a nepredvídateľne vyviera do erupcie nekonvenčnosti a svojím mohutným nadžánrovým presahom dotvára svojmu dielu punc drahocennej originality.

Ansámbel, aktuálne deviatich muzikantov, servíruje na pódiu v jeden moment kultúru jazzu, graduje v línii post-rocku a vzápätí prezlečený do kroja folklórneho šialenstva prerastá do elektro evolúcie.

Jaga Jazzist, preslávení svojimi energickými živými vystúpeniami majú vo svojim portfóliu 7 štúdiových albumov počas 25 rokov na scéne. Ich koncerty sú postavené na nadčasovej kompozícii a pódium vybavené až desiatkami rozmanitého hudobného arzenálu.

Počas svojej existencie si vytvorili na svetovom hudobnom poli fantastické renomé a ocenenia od kritiky a aj samotných hudobníkov.

Do Bratislavy sa aj vďaka veľkému ohlasu fanúšikov vracajú v rámci turné po štyroch rokoch. Tentokrát ich umeleckú show pohosti klub MMC.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top