Jahelka a Paleček – dvojkoncert

TEATRO WÜSTENROT
Jahelka a Paleček – dvojkoncert

Dátum: 29. mája. 2013 - 30. novembra. 2017
Miesto: TEATRO Wüstenrot, Bratislava

Vstupenky

Streda
29
Máj 2013
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Jahelka a Paleček – dvojkoncert
Sobota
22
Feb 2014
17:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Jahelka a Paleček – dvojkoncert
Štvrtok
30
Nov 2017
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Jahelka a Paleček – dvojkoncert

Popis podujatia

Miesto konania: TEATRO Wüstenrot, Dom odborov - ISTROPOLIS, Trnavské mýto 1, Bratislava


Po dlhej odmlke vystúpia na bratislavskom koncerte v Teatro Wüstenrot  pesničkári IVO JAHELKA a MIROSLAV PALEČEK a predstavia svoje vlastné najznámejšie piesne ako aj spoločnú tvorbu. Ich melodickým piesňam nechýba nadhľad, humor a svojrázny pohľad na svet, ktorý poslucháčom ponúkajú kultivovaným a zrozumiteľným jazykom. 
Ivo Jahelka sa preslávil ako „spievajúci právnik“, ktorý sa popri advokátskej praxe venuje  aj humornému zhudobňovaniu súdnych prípadov  a životných príbehov obsiahnutých v policajných, súdnych spisoch a iných úradných dokumentoch.  Verí, že humor a smiech je korenie života a tiež vie, že ľudia sa radi bavia na nešťastí druhých podľa hesla „škodoradosť je najlepšia radosť“. Jeho tvorba je zachytená na viac ako 10 albumoch a už skoro 20 rokov vystupuje aj s Miroslavom Palečkom. Vydali spolu album Tenisová akademie. Iva Jahelku môžu televízni diváci vidieť aj v relácii Neznalost neomlouvá. 

Miroslav Paleček
 neodmysliteľne patrí na českú folkovú scénu, kde v 60-tych rokoch minulého storočia vytvoril duo s Michaelom Janíkem.  Je dlhoročným členom divadla Semafor a originálne interpretuje piesne Voskovce a Wericha. V roku 2005 vydal autorský sólový album Každej je nějakej
Srdečne Vás pozývame!

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Jahelka a Paleček – dvojkoncert - 2.12.2018 o 17:00 hod.

Predstavenie Jahelka a Paleček – dvojkoncert, ktoré sa malo konať dňa 2.12.2018 o 17:00 hod. v TEATRO Wüstenrot, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top