Jánske dni Turzovka 2019

Jánske dni Turzovka 2019

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Multižánrový hudobný festival na horných Kysuciach spojený s ľudovou tradíciou pálenia Jánskych ohňov. Na našom festivale v malom mestečku Turzovka si prídu na svoje mladšie ale aj staršie generácie .

V ročníku 2019 sa rozlúčime s kariérou mladej skupiny Bezpochýb, vystúyp mladá talentovaná skupina Autumn Smile, stará dobrá kapela BODY a Katapult revi-band, u ohníčka zahajú legendy z Turzovky 5-TKA

Po ich vystúpeniach sa môžme tešiť na slávne hity kapely BUTY, či rýmy od rapera Kaliho ktorý príde aj s Petrom Pannom, do úplného závera vás zabaví Mafia Corner kde si dobre zatancujete a na záver vystúpi DJ Tom Case

Okrem hudobných interpretov na Vás čaká kopec výborného jedla, Vinný stánok pre vínkarov, Vychladené pifko a kto si trúfa aj nejaký ten štamprlík. Ako tomu už tak býva na Jána nesmie chýbať ani poriadna vatra( hojana) ktorá bude zapálená počas podujatia.

Podujatie má dlhodobú ambíciu vytvárať pre svojich návštevníkov originálnu multigeneračnú rodinnú atmosféru založenú na spájaní tradícií a modernej hudby.

Vstup možný od: 15:30 h  

Viac info: TU!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top