Jarek NOHAVICA

Jarek NOHAVICA

Dátum: 2. - 4. októbra 2019
Miesto: Lučenec, Liptovský Mikuláš, Čadca

Vstupenky

Streda
2
Okt 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Jarek NOHAVICA
Kino Apollo

Lučenec

Štvrtok
3
Okt 2019
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Jarek NOHAVICA
Dom kultúry Liptovský Mikuláš

Liptovský Mikuláš

Piatok
4
Okt 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Jarek NOHAVICA
Dom kultúry

Čadca

Popis podujatia

JAREK NOHAVICA

Hostia:
Robert Kuśmierski (PL)
Pavel Planka (CZ)

Popis/Description:

Jaromír Nohavica je významný, český, folkový pesničkár a osobitý spevák. Počas svojej kariéry hral s orchestrom, vypredal veľké haly a napísal aj texty pre opery. Zahral si aj vo filmoch.
Ako hudobník začínal s regionálnymi umelcami, písal pre rockovú skupinu Majestic, spolupracoval s Českým rozhlasom v Ostrave, s umelcami ako Věra Špinarová či Mária Rottrová. Prvé vystúpenie s vlastným repertoárom prebehlo (náhodne) v marci 1982 na Folkovom kolotoči v Ostrave a ako vyzretý pesničkár sa vyšvihol medzi folkovú špičku.
Jaromír Nohavica sa ako prvý český pesničkár stal nositeľom ceny Premio Tenco, ktorú už niekoľko desaťročí udeľujú v rámci Festivalu autorských piesní v talianskom San Remu. Pridal sa tak k interpretom zvučných mien ako sú Jacques Brel, Donovan, Nick Cave, Bulat Okudžava alebo Leonard Cohen, ktorí získali toto ocenenie v minulosti.

Zákaz vstupu deťom do 15 rokov!

Prosíme dvákov, aby do športových hál (Myjava, Nitra, Levice) prišli v dotatočnom predstihu, vstupy budú otvorené už hodinu pred koncertom!

Zľavy pre deti, študentov, dôchodcov, zťp: bez nároku na zľavy.

Koncert nie je vhodný pre deti do 12 rokov.

Vstupenky na predstavenia v miestach konania: Divadlo Aréna - Bratislava a Istropolis - Bratislava NIE je možné zakúpiť na predajných miestach, iba prostredníctvom služby HOMETICKET - DOMA VYTLAČENÁ VSTUPENKA.  Možnosť zakúpiť  vstupenky aj v pokladnici Divadla Aréna a na pokladni Istropolis.

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts and tickets for children: bez nároku na zľavy.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Jarek NOHAVICA

Na mape

Top