Jaromír NOHAVICA a Janáčkova filharmónia

Jaromír NOHAVICA a Janáčkova filharmónia

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 22.06.2018 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: NTC, Príkopova 6, Bratislava


Jaromír NOHAVICA a Janáčková filharmónia Ostrava, dirigent Marko IVANOVIĆ


Jaromír Nohavica a jeho skladby, prearanžované pre symfonický orchester za doprovu Janáčkovej filharmónie prvýkrát na Slovensku.

Hudobná ikona Jaromír Nohavica vystúpi 22.6.2018 v bratislavskom Národnom tenisovom centre v sprievode Janáčkovej filharmónie Ostrava pod taktovkou Marko Ivanovica.
Na koncerte zaznejú v slovenskej premiére najväčšie Nohavicove hity v úprave pre spev, gitaru a symfonický orchester. Koncert ponúkne zaujímavé hudobné spojenie a mnohé prekvapenia.
Nohavica v tejto zostave vystúpil v Česku niekoľkokrát, dokonca s ním vypredal pražskú O2 Arénu.

Autorom symfonických aranžmánov je dirigent ostravskej filharmónie Marko Ivanovic, ktorý bude spolu s Jaromírom stáť aj na pódiu. Ako hovoria sami účinkujúci, citlivé symfonické aranžmány dávajú mnohým už takmer zľudoveným pesničkám ďalší rozmer a prebúdzajú v poslucháčoch fantáziu. Bude to určite večer plný nezabudnuteľných hudobných zážitkov. Veď kedy inokedy budete mať možnosť naživo počuť „Těšínskou“, „Bláznivou Markétu“, „Petěrburg“, „Darmoděja“ či „Fotbal“ v podaní symfonického orchestra...

„Je to pre nás česť, že sa na nás Jarek obrátil s ponukou, aby sme ho sprevádzali na tomto turné. Sme radi, že si spolu zahráme,“ uviedol riaditeľ Janáčkovej filharmónie Ján Žemla.

Vstup na koncert od 13 rokov !!!

Viac sa dočítate v tlačovej správe.


Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top