Detail info
Close

Jazz night vol. 9

Jazz night vol. 9

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Prvý júnový piatok 7.6.2019 bude v design factory patriť festivalu Jazz Night - veľkej párty v rytme jazzu, bossa novy, latinsko-amerického jazzu a elektro swingu.

warm up
DJ C.O.D.E. / SK

Jeho djing charakterizuje nadšenie pre hudbu, ktorá má dušu a zároveň dokáže roztancovať nohy. Od počiatkov hrania v roku 2002 v legendárnom podniku Hlbočina sa veľmi rýchlo vypracoval medzi najvýznamnejších bratislavských djov vo sfére tanečného jazzu & funku. V roku 2004 presedlal do kultového Budha baru (v súčasnosti Nuspirit bar & club) a stal sa tiež rezidentom menšieho stageu na najstaršej houseovej party na Slovensku Music is everything.

Tristan / NL

Kapela piatich hudobníkov z Amsterdamu prinesie do design factory energiu dobrého vintage acid jazzu v podaní špičky súčasných pop/jazzových hudobníkov Európy. Funky rytmy gitár, Hammondu, Fender Rhodes klávesov a rytmickej sekcie, ktoré rokmi vyzreli do jedinečných aranžmánov sa stali ich poznávacím znamením. Speváčka Evelyn Kallansee nesie v hlase zvuk sedemdesiatych rokov s čerstvým závanom súčasnosti. So svojou hudbou precestovali svetové pódiá od Japonska po Európu a už sa nemôžu dočkať bratislavskej Jazz Night.

Hot Pants Road Club / AT

Poctivé dychy, chytľavé groovy a tanečné rytmy prinesie na pódium deviatej Jazz Night skupina Hot Pants Road Club. Zoskupenie, ktoré od začiatku 90. rokov prináša na pódiá radosť z hudby a tanca. Skladbou Move It Up posunuli svoju show na ďalšiu úroveň a zároveň myslia aj na naše postavy. Choreografické a tanečné prvky vás vyformujú do vášho letného ideálu. Postarajú sa o to emocionálne nabité vokály speváka Andieho Gabauera, virtuózne sóla jednotlivých hudobníkov, ktorých súčasťou je aj Sebastian Grimus – saxofonista známy aj zo zoskupenia Parov Stelar.

open air afterparty
DJ Farrapo / IT

Priamo zo slnečnej Bologne príde prevetrať svoje electro swingové, funky groovy tracky DJ Farrapo. S radosťou a temperamentom jemu vlastným vie rozpáliť tanečné parkety rytmami Balkánu, brazílskej a afro hudby zmiešanými so súčasnými dancefloorovými rytmami ako drum´n bass, broken beat & break beat. Do jeho zbierky remixov patria umelci ako The New Mastersound, Ojos De Brujos, Solo Moderna, Janko Nilovic, Makala, či Municipale Balcanica. Pri jeho sete človek stratí pojem o čase a pretancuje sa až k svitaniu, ktoré so sebou prinesie čerstvý croissant a teplé kakao.

Dátum/Date: 07.06.2019 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: design factory, Bottova 2, Bratislava

Vstupné/Entry: 10,00 EUR

od 1. mája: 15,00 EUR

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Jazz night vol. 9
picture Jazz night vol. 9
picture Jazz night vol. 9
picture Jazz night vol. 9
Top