Detail info
Close

Jazzové dni v Žiline 2021

Jazzové dni v Žiline 2021

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia


UTOROK 22. JÚN

Robert Ragan Jr. Trio
Predstaviteľ mladej slovenskej jazzovej generácie – kontrabasista Róbert Ragan jr. sa popri hre na kontrabas venuje aj vlastnej autorskej tvorbe. Pre jej koncertné predstavenie zostavil vlastný hudobný projekt, do ktorého pozval dvoch popredných slovenských jazzových hudobníkov: Klaudia Kováča na klavír a Petra Solárika na bicie. Táto zostava na koncerte predstaví okrem pôvodných autorských kompozícií aj moderné aranžmány jazzových štandardov.

Kristin Lash & Jakob Grey
Mladé talentované duo, Kristína Mihaľová a Jakub Šedivý, zbiera jedno ocenenie za druhým. V roku 2017 získali cenu Objav roka na súťaži Nové tváre slovenského jazzu, vyhrali súťaž mladých talentov na Bratislavských Jazzových Dňoch a Jazz Start Up 2019. Na Slovensku predskakovali pred svetovými hviezdami ako Stanley Clarke či Candy Dulfer na najznámejších slovenských jazzových festivaloch. Svetová jazzová legenda Dianne Reeves si ich vybrala ako predskokanov jej koncertu v bratislavskom Istropolise. Každému, kto ich videl naživo, musí byť jasné, že majú pred sebou veľkú budúcnosť.


STREDA 23. JÚN

Peter Lipa & AMC Trio
Legendárny jazzový spevák Peter Lipa v úplne novom programe, tentokrát v spojení s AMC TRIOm, kapelou, ktorá koncertuje po celom svete s najväčšími hviezdami svetového jazzu /Randy Brecker, Eric Marienthal, Bill Evans, Regina Carter ......./. V programe odznejú najväčšie hity Petra Lipu spolu s piesňami AMC Tria, ktoré toto zoskupenie pripravuje aj na spoločné CD.

Lukáš Oravec Quartet feat. Danny Grissett
Koncert oceňovaného česko-slovenského kvarteta slovenského trubkára Lukáša Oravca so špeciálnym hosťom, americkým pianistom Dannym Grissettom.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top