Joep Beving: Hermetism

Joep Beving: Hermetism

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

18.8., 20:00, Slovenský rozhlas
Joep Beving: Hermetism

Joep Beving (klavír)

Najnovší album holandského klaviristu a skladateľa Joepa Bevinga Hermetism (apríl 2022, Deutsche Grammophon) je o hľadaní krásy a rovnováhy v živote a ľudskej existencii. Vo svojom pátraní po kráse Beving skúma starovekú filozofiu a zároveň vzdáva hold mestu Paríž, ktoré je pre neho metaforou západnej civilizácie. Album vznikal počas obdobia pandémie, v období strachu a narastajúcej polarizácie v spoločnosti a spája v sebe melanchóliu s víziou nádeje v lepšie časy. „Vo všetkom tom šialenstve nedávnej doby bol tento album tým, ku ktorému som sa neustále vracal. V istom zmysle bol mojím vlastným liekom na pandémiu," vysvetľuje Beving. Joep Beving hrá na klavíri od útleho detstva. Po tom, ako v roku 2015 vydal svoj debutový album Solipsism, stal sa senzáciou na streamovacích platformách a odohral množstvo vypredaných koncertov po celom svete. Pod hlavičkou Deutsche Grammophon vydal ďalšie dva sólové albumy Prehension (2017) a Henosis (2020), v ktorých prostredníctvom hudby hľadal odpovede na viaceré filozofické otázky. Na pozvanie festivalu Viva Musica! sa na Slovensku predstaví po prvýkrát sólovým koncertom 18. augusta 2022 vo Veľkom koncertnom štúdiu Slovenského rozhlasu.

Zmena programu a účinkujúcich vyhradená.

Zľavy:

- 50% pre imobilné osoby a ich sprievod- 20% pre seniorov nad 65 r., študentov, držiteľov preukazov ISIC, ITIC, Euro<26 len pri zakúpení vstupeniek na predajných miestach Ticketportal alebo priamo na mieste konania koncertu na základe predloženia príslušného dokladuTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top