KAREL PLÍHAL - koncertné turné - 40 ROKOV NA SCÉNE

KAREL PLÍHAL - koncertné turné - 40 ROKOV NA SCÉNE

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

KAREL PLÍHAL – koncertné turné  -  40 ROKOV NA SCÉNE.

Karel Plíhal je synonymom českého folkového pesničkárstva už niekoľko desaťročí. I keď označenie „folkař“ zďaleka nevystihuje široký záber a podstatu jeho tvorby. Je totiž nielen pesničkárom, ale i básnikom s vycibreným zmyslom pre humor a iróniu, zároveň skvelým muzikantom s citom pre vypointovanú  nezabudnuteľnú melódiu a harmóniu, skvelým inštrumentalistom a tak trochu aj hercom – ústrednou postavou vždy nezabudnuteľných a jedinečných živých vystúpení, na ktorých si vystačí s gitarou a svojou poetikou. I tak spoľahlivo ovládne sálu plnú ľudí – dá im možnosť zamyslieť sa, zasmiať - i keď niekedy cez slzy - ale taký je predsa život. A ten vie Karel Plíhal zhmotniť vo svojich piesňach jedinečne a nezameniteľne.  

Je autorom viac ako desiatky autorských albumov, spolupracoval a nahrával s Emilom Pospíšilom, na svoje konto si pripísal aj autorstvo viacerých scénických kompozícií pre divadlá i film. Jeho album Vzduchoprázdniny bol ocenený cenou hudobnou Anděl.

Jeho zatiaľ posledným vydaným albumom je súhrnné vydanie Alba a bonusy,  neustále však pracuje na nových piesňach a tie spolu so svojimi najlepšími prináša v sérii jedinečných koncertov aj na Slovensko. Zdravotné obmedzenie mu v posledných rokoch znemožňuje hrať na gitaru, na koncertoch ho preto sprevádza gitarista Petr Fiala, s ktorým si rozumie nielen ľudsky, ale hlavne hudobne.  Sám Plíhal svoje piesne obohatil o hru na iný strunový nástroj – mandolu. Je naladená o kvintu nižšie a jej súznenie s gitarou znie absolútne magicky.

Po viacročnej koncertnej odmlke budú mať v júli 2022 Plíhalovi slovenskí priaznivci jedinečnú príležitosť  prísť si vypočuť svojho obľúbeného pesničkára na tradičné i netradičné miesta po celom Slovenku. Koncertná šnúra začína v Bratislave a po zastávkach v Nitre, Banskej Štiavnici, či Liptovskom Mikuláši  prinesie aj isto nezabudnuteľné koncerty v prekrásnej scenérii Spišského hradu a Hradu Beckov.

20.7.2022 o 19,30  Nitra, Synagóga  -   voľné sedenie ,
Vstupné : 17 EUR  v predpredaji, 20 EUR na mieste , 

21.7.2022 o 19,30  Banská Štiavnica, Amfiteáter , voľné sedenie .
V prípade zlého počasia Kultúrne centrum, Kamerhofská 177, BŠ
Vstupné 17 EUR  v predpredaji, 20 EUR na mieste 

22.7.2022 o 19,30 Spišský Hrad , voľné sedenie
Vstupné : 17 EUR  v predpredaji, 20 EUR na mieste 

23.7.2022 o 19,30  Liptovský Mikuláš, Synagóga, voľné sedenie
Vstupné : 17 EUR  v predpredaji, 20 EUR na mieste 

24.7.2022 o 19,30  Hrad Beckov , voľné sedenie
Vstupné : 17 EUR  v predpredaji, 20 EUR na mieste ​Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - KAREL PLÍHAL - koncertné turné - 40 ROKOV NA SCÉNE - 19.07.2022 , 20.7.2022, 21.7.2022, 22.7.2022, 23.7.2022, 24.7.2022

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie KAREL PLÍHAL - koncertné turné - 40 ROKOV NA SCÉNE, ktoré sa malo konať dňa:

19.07.2022 o 19:30 hod.v Koncertná sála Klarisky, Bratislava,  jeZRUŠENÉ!

20.07.2022 o 19:30 hod. v Synagóga, Nitra, je ZRUŠENÉ!

21.07.2022 o 19:30 hod. v Amfiteáter Banská Štiavnica, je ZRUŠENÉ!

22.07.2022 o 19:30 hod. v Spišský hrad,  je ZRUŠENÉ!

23.07.2022 o 19:30 hod. v Synagóga Liptovský Mikuláš,  je ZRUŠENÉ!

24.07.2022 o 19:30 hod. v Hrad Beckov,  je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Oznam od organizátora:

Koncertné turné KAREL PLÍHAL – 40 ROKOV NA SCÉNE, ktoré malo prebehnúť v termíne od 19.7. do 24.7.2022 v slovenských mestách je z technicko-produkčných dôvodov zrušené. Refundácia vstupeniek bude prebiehať prostredníctvom predajných systémov, cez ktoré boli vstupenky zakúpené. Zákazníkom, ktorí si vstupenky zakúpili na kamennom predajnom mieste, bude refundácia vstupného poskytnutá priamo tam.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


ZMENENÉ - KAREL PLÍHAL - koncertné turné - 40 ROKOV NA SCÉNE - 19.7.2022 o 19:30 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že koncert KAREL PLÍHAL - koncertné turné - 40 ROKOV NA SCÉNE, ktorý sa mal konať dňa 19.7.2022 o 19:30 hod. v STARS auditorium, Bratislava, je ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: koncertná sála Klarisky, Bratislava.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top