Detail info
Close

KLUB ZA ZRKADLOM / ANDREA BUČKO & DOMINIKA KAVASCHOVÁ - MORENA BAND

KLUB ZA ZRKADLOM / ANDREA BUČKO & DOMINIKA KAVASCHOVÁ - MORENA BAND

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

MORENA je nová hudobná formácia hudobníčky Andrey Bučko a herečky SND Dominiky Kavaschovej, ktorá vznikla na základe rovnomennej inscenácie, ktorú napísali spolu s Matúšom Kvietikom pre SND v roku 2018.

Dievčatá sa po úspechu piesní v tejto inscenácii rozhodli založiť spoločnú kapelu a vydať album s piesňami nielen z inscenácie, ale aj ich novej spoločnej tvorby, ktorá vznikla počas obdobia "korona izolácie".

Andrea sa viac venuje hudobnej tvorbe a Dominika textovej, no ako samé hovoria, občas si do toho navzájom skáču. Vystupujú v komornej zostave spolu s bubeníčkou Emou Kakarovou, ale aj v bohatšej zostave spolu so skupinou ich vysokoškolských spolužiakov OJV band. Ich hudba v sebe nesie veľa humoru, ale má aj svoju nežnú lyrickú stránku, typickú pre Andreinu piesňovú tvorbu.

Andrea Bučko (1989) posledné roky patrí aj k výrazným hudobným zjavom nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Okrem písania hudby a textov, tiež spieva, hrá na klavíri a venuje sa pedagogickej činnosti či divadelnej réžii. V roku 2012 vydala svoj debutový akustický album In the middle of..., na ktorom spolupracovala s jej dlhoročnou spoluhráčkou harfistkou Máriou Kmeťkovou. V roku 2015 album POLARITY a 2018 album Escape, ktorý vznikal v umeleckej rezidencii Cité des Arts v Paríži. Svoju hudbu prezentovala na rôznych festivaloch doma i v zahraničí (Mea Jazz Festival Portugal, Jazz fest Wien, Royal park festival Brussels, LAVA jazz Azores, Waves Vienna, Pinoy Jam Paris, Pohoda festival, Bratislavské jazzové dni a mnohé iné...) Jej tvorba sa vyznačuje pútavými hudobnými nápadmi a sugestívnym citlivým speváckym prejavom. Mieša v sebe viaceré žánre, počnúc jazzom, soulom, francúzskym šansónom, končiac vplyvmi slovenského folklóru a world music. Andrea je tiež autorkou hudby a spoluautorkou hry Morena v SND, ktorú napísala spolu Dominikou Kavaschovou (herečka Slovenského národného divadla). Vďaka tomuto počinu dostali pozvanie spoločne vystúpiť na TEDx Women Bratislava 2019 a založili si kapelu MORENA.

Dominika Kavaschová (1989) je jedna z najobsadzovanejších herečiek Slovenského Národného Divadla. Vo svojom mladom veku je už dvojnásobnou laureátkou prestížnej divadelnej ceny na Slovensku – Dosky (2013 za objav sezóny v inscenácii Fajčiarky a spasiteľky a 2015 za najlepší herecký výkon v Mojmírovi II. alebo Súmrak ríše). Je tiež spoluautorkou k hre Morena v SND a Taxi Bratislava v divadle Gunagu. Pochádza z Košíc, no už jedenásty rok žije a tvorí v Bratislave. Okrem pôsobenia v SND a Gunagu pravidelne hosťuje v divadlách Aréna, L+S, Štúdio 12. Okrem divadla sa venuje aj natáčaniu, má za sebou niekoľko projektov ako Doktor Ludsky, Panelák, Odsúdené, Prázdniny, Hotel Deluxe, Chlapi neplačú, Sestričky a Oteckovia. Vo svojom voľnom čase sa venuje písaniu vlastných textov a maľovaniu.

 

Koncert má kombinované hľadisko s miestami na sedenie a miestami na státie podľa Vašej preferencie.

 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - KLUB ZA ZRKADLOM / ANDREA BUČKO & DOMINIKA KAVASCH - 1.12.2023 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie KLUB ZA ZRKADLOM / ANDREA BUČKO & DOMINIKA KAVASCH, ktoré sa malo konať dňa 1.12.2023 o 19:00 hod. v DK Zrkadlový háj, Bratislava, je zo zdravotných dôvodov ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 1.2.2024 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 22.12.2023!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 22.12.2023 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 22.12.2023 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 22.12.2023 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 22.12.2023 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top