KRYL – ZMRDTVYCHSTÁNÍ ZAŽÍT

KRYL – ZMRDTVYCHSTÁNÍ ZAŽÍT

Dátum: 17. novembra. 2015
Miesto: Kasárne/Kulturpark, Košice

Vstupenky

Utorok
17
Nov 2015
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
KRYL – ZMRDTVYCHSTÁNÍ ZAŽÍT

Popis podujatia

Dátum a miesto konania/Date and place of event:
17.11.2015 o 19:00., Kasárne/Kulturpark, Kukučínova 2, Košice/budova Alfa

Cena/Price: 7€/5€ - študenti, ZŤP a dôcodcovia

Popis/Description: Pražské divadlo D21 zahrá svoje autorské divadelné predstavenie o živote legendy Karel Kryl len v jednom meste na Slovensku, v Košiciach. Päť výborných českých hercov nastupujúcej divadelnej generácie predstaví silný príbeh „básnika s gitarou“ a odhalí mnohé stránky života nadaného básnika a rebela, ktoré súčasná mladá generácia nepozná. Publikum sa po vtipnej, v niektorých momentoch aj smutnej, divadelnej hre plnej krásnych spomienok na Karla Kryla môže tešiť na prekvapivé vyvrcholenie "drámy" vinohradského divadla. 

Divadelná inscenace vychádza z autentických dobových materiálov, okrem iného aj z rozhovoru Martina Melichara s Marlen Krylovou pre Radio Wave.

Réžia: Jiří Ondra
Hrajú: Hana Mathauserová, Michal Dudek, Jiří Panzner j.h., Richard Fiala j.h., Anita Krausová j.h.

Viac info/More informations: Divadelné predstavenie KRYL – ZMRDTVYCHSTÁNÍ ZAŽÍT je vyvrocholením multižánrového festivalu MATRIOSHKA, ktoré prebieha od 11. do 17. Novembra 2015. Viac info nájdete na stránkach matrioshka.sk alebo na sociálnych sieťach MATRIOSHKA: facebook a twitter.

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: 5€ študenti, ZŤP a dôchodcovia, ZŤP + doprovod 5€ - je potrebné nahlásiť túto skutočnosť emailom na adrese festival@matrioshka aby sa prispôsobilo hľadisko najneskôr 24 hodín pred predstavením.

Galéria

picture KRYL – ZMRDTVYCHSTÁNÍ ZAŽÍT

Na mape

Top