Detail info
Close

KRYL – ZMRDTVYCHSTÁNÍ ZAŽÍT

KRYL – ZMRDTVYCHSTÁNÍ ZAŽÍT

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum a miesto konania/Date and place of event:
17.11.2015 o 19:00., Kasárne/Kulturpark, Kukučínova 2, Košice/budova Alfa

Cena/Price: 7€/5€ - študenti, ZŤP a dôcodcovia

Popis/Description: Pražské divadlo D21 zahrá svoje autorské divadelné predstavenie o živote legendy Karel Kryl len v jednom meste na Slovensku, v Košiciach. Päť výborných českých hercov nastupujúcej divadelnej generácie predstaví silný príbeh „básnika s gitarou“ a odhalí mnohé stránky života nadaného básnika a rebela, ktoré súčasná mladá generácia nepozná. Publikum sa po vtipnej, v niektorých momentoch aj smutnej, divadelnej hre plnej krásnych spomienok na Karla Kryla môže tešiť na prekvapivé vyvrcholenie "drámy" vinohradského divadla. 

Divadelná inscenace vychádza z autentických dobových materiálov, okrem iného aj z rozhovoru Martina Melichara s Marlen Krylovou pre Radio Wave.

Réžia: Jiří Ondra
Hrajú: Hana Mathauserová, Michal Dudek, Jiří Panzner j.h., Richard Fiala j.h., Anita Krausová j.h.

Viac info/More informations: Divadelné predstavenie KRYL – ZMRDTVYCHSTÁNÍ ZAŽÍT je vyvrocholením multižánrového festivalu MATRIOSHKA, ktoré prebieha od 11. do 17. Novembra 2015. Viac info nájdete na stránkach matrioshka.sk alebo na sociálnych sieťach MATRIOSHKA: facebook a twitter.

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: 5€ študenti, ZŤP a dôchodcovia, ZŤP + doprovod 5€ - je potrebné nahlásiť túto skutočnosť emailom na adrese festival@matrioshka aby sa prispôsobilo hľadisko najneskôr 24 hodín pred predstavením.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture KRYL – ZMRDTVYCHSTÁNÍ ZAŽÍT
Top