Detail info
Close

KULTÚRNE LETO V PETRŽALKE 2021

KULTÚRNE LETO V PETRŽALKE 2021

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

AKÉ BUDE KULTÚRNE LETO 2021?

Bude to tento rok úplne iné leto, na aké sme doteraz boli zvyknutí. Všetko, čo sa od septembra 2020 v našej krajine udialo, vyvolalo v mnohých z nás najprv strach, smútok, neskôr u niektorých až des a úzkosť a napokon u všetkých veľkú opatrnosť a ostražitosť, ktorá pretrvá počas celej letnej sezóny 2021. Čakáme na tretiu vlnu pandémie a nikto z nás netuší kde a ako sa objaví a kedy nás zasiahne. Budeme preto v najprísnejšom režime usporadúvať všetky kultúrne podujatia výhradne podľa prísnych nariadení Úradu verejného zdravotníctva SR.

Napriek všetkým obmedzeniam sa nám podarilo pripraviť pre Petržalčanov mimoriadne pestrý program. Okrem tradičních denných letných táborov pre deti od 6 do 15 rokov, sme tento rok odšatrovali poznávaciu súťažnú hru Petržalskí pátrači pre všetkých zvedavých Petržalčanov s dobrodružnou dušou a rovných deväť tematických víkendov plných zábavy, hier, umenia a poznania. Kultúrne leto v Petržalke 2021 otvárame v rámci Víkendu Dunaja plavbou na lodi, koncertom Fats Jazz Bandu a Janky Dekánkovej, pokračujeme Víkendom spojení s koncertom Funny Fellows a cirkusantmi z VINTAGE CIRKUS v areáli FC Petržalka, ohňovou show okolo fontány pri budove Technopolu, Víkendom Rodiny na terase na Vavilovovej ulici, Víkendom hier s prvým ročníkom chodeckých pretekov Petržalská 5ka a Jozefom Pribilincom jako čestným hosťom. Na prelome letných mesiacov vystúpia Ján Berky Mrenica a Jří Stivín spolu so svojim kolegami z Maďarska a Rakúska. V auguste sa budeme venovať tradičným remeslám, súťaži v plavbe kreatívnych plavidiel na Draždiaku, vzdávme úctu a vďaku všetkým, ktorí pomáhajú koncertom v Evanjelickom kostole Sv. Trojice a oslávime výročie SNP pri Petržalských bunkroch.

Program Kultúrne leto 2021 :

Júl

August

 

Registračná covid permanentka

Z dôvodu pandemických opatrení sme pripravili registračnú covid permanentku,
zakúpením ktorej máte voľný REGISTROVANÝ vstup na všetky podujatia Kultúrneho leta
v Petržalke 2021 v danom mesiaci, aby sme tak zefektívnili a urýchlili povinnú registráciu
návštevníkov na našich kultúrnych podujatiach.

Registračná permanentka pre 1 osobu na mesiac | 5 €
rodinná Registračná permanentka na mesiac | 10 €
(max. 5 členov rodiny)

Nakoľko sú hromadné podujatia povolené len v obmedzenom počte, kúpou permanentky
vám nezaručujeme miesto na podujatí, preto vám odporúčame prísť v dostatočnom predstihu.

Prosím, uložte si zakúpenú permanentku pre jej opätovné použitie na všetky podujatia v rámci mesiaca júl alebo august. Kúpou permanentky prehlasujete správnosť vyplnených kontaktných údajov. Ste si vedomý, že v prípade potreby ste schopný kontaktovať všetkých členov rodiny, pre ktorých kupujete rodinnú permanentku.

Z dôvodu pandemickej situácie, prosíme, o dodržiavanie platných opatrení pre región Bratislava, viac info na kulturnysemafor.sk

POZOR! Permanentka ostáva v platnosti na ďalšie podujatia iba po opätovnom naskenovaní pri východe! NEZABUDNITE!

 

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top