Katarzia

Katarzia

Dátum: 11. mája 2018 - 28. marca 2019
Miesto: Martin, Bratislava, Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Piatok
11
Máj 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Katarzia
Štvrtok
9
Aug 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Katarzia
Štvrtok
28
Mar 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Katarzia

Popis podujatia

Katarzia, vlastným menom Katarína Kubošiová je slovenská textárka a hudobná producentka. Vyštudovala filmovú scenáristiku a dramaturgiu na Filmovej a televíznej fakulte VŠMU v Bratislave. Je jedinečným a nezameniteľným zjavom na slovenskej , ale aj českej hudobnej scéne, nakoľko žije a koncertuje aj v Čechách.
Viac :
https://www.youtube.com/channel/UC723ZqCERaiL-u8Hwy_tOFQ

Rezervácie: info@bluenote.sk alebo na tel.č.0902 608 912

KATARZIA

Nerozvážne piesne vo vážnych aranžmánoch

Je originálna a svojská! Katarzia (vlastným menom Katarína Kubošiová) je slovenská pesničkárka, poetka s vyhraneným hudobným vkusom aj imidžom, ktorú netreba predstavovať. Prvý koncert odohrala v bratislavskom klube Nu Spirit v roku 2012, v roku 2013 vydala svoj debutový album Generácia Y, za ktorý získala nominácie v ankete Radio_Head Awards v kategóriách Nováčik roka a World music / Folk. V roku 2016 nasledoval druhý album Agnostika, ktorý nahrala so špičkovými hudobníkmi ako Martin Valihora či Marek Minárik a za ktorý opäť získala nominácie v rámci RHA (v kategóriách Album roka, Singel roka aj Album roka / Cena kritikov). Je čerstvou držiteľkou ceny RHA v kategórii Singel roka za titulnú pieseň k filmu Piata loď Kde sa slzy berú. Je tiež autorkou hudby k novej inscenácii Činohry Slovenského národného divadla v Bratislave – Antigona, ktorá mala premiéru v apríli 2018. Striedavo žije na Slovensku a v Čechách, pravidelne koncertuje a neustále píše texty a hudbu. V rámci Viva Musica! festivalu uvedie svoje piesne v úplne nových aranžmánoch, ktoré vznikajú priamo na objednávku festivalu a ich autorom je renomovaný český hudobný skladateľ a klavirista Michal Nejtek (The Plastic People of the Universe, AGON, David Koller Band a ď.). Piesne z albumu Agnostika, ale aj úplne nové piesne zaznejú v experimentálnom nástrojovom obsadení doplnenom o jemnú elektroniku v podaní ďalšieho výnimočného českého hudobníka a skladateľa Ivana Achera. Špeciálnym hosťom koncertu bude slovenská pesničkárka Katarína Máliková.

Katarzia
Michal Nejtek, klavír, aranžmány & hudobné naštudovanie
Ivan Acher, elektronika
Viva Musica! ensemble

Viac na www.vivamusica.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Top