King Of Kings Slovakia

King Of Kings Slovakia

Dátum: 9. novembra 2019
Miesto: Liptov Aréna Tatralandia
Adresa: Ráztocká 21, Liptovský Mikuláš
COVID-19 :
POZOR
Vzhľadom na epidemiologické opatrenia vo vzťahu k ochoreniu COVID-19 Vás v mene Usporiadateľa prosíme, aby ste si na podujatie spolu so vstupenkou doniesli aj vyplnený formulár s kontaktnými údajmi na návštevníka ku každej zakúpenej vstupenke samostatne. Ďakujeme za pochopenie

Stiahnuť formulár

Vstupenky

Sobota
9
Nov 2019
18:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
King Of Kings Slovakia
Liptov Aréna Tatralandia

Liptovský Mikuláš

Popis podujatia

NVR Gym Liptovský Mikuláš & KOK Fights v spolupráci s Aquaparkom Tatralandia a mestom Liptovský Mikuláš Vás pozývajú na šiesty ročník turnaja v bojových športoch, už po druhý krát pod svetovou značkou KING OF KINGS.  Čaká nás turnaj svetovej série KOK World Series, kde sa proti svetovej elite kickboxu predstaví slovenská špička.  V 11 zápasoch sa okrem kickboxu môžete tešiť aj na zápasy v boxe, thajskom boxe a tiež vyraďovaciu pyramídu vo váhe do 95kg o postup do finálovej série. Z domácich fighterov sa do ringu postavia známe tváre ako Filip Barák,Vladimír Konský a v ťažkej váhe nebude chýbať nik iný ako Martin Pacas. Okrem domácich fighterov privítame v Liptov aréne slovenskú špičku v zložení Ivan Bartek z Nového mesta, Michal Baláž z Bratislavy, Adrian Valentiny z Prievidze, z Nitry už dobre známy Cyril Pažitný a mnoho iných. V jedinom ženskom zápase sa predstaví Viktória Dočekalová z domácemu NVR Gymu. 

Vstup:

Predpredaj 12€ / na mieste 15€Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture King Of Kings Slovakia

Na mape

Top