King Of Kings 59

King Of Kings 59

Dátum: 29. septembra 2018
Miesto: Liptov Aréna, Liptovský Mikuláš

Vstupenky

Sobota
29
Sep 2018
18:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
King Of Kings 59
Liptov Aréna

Liptovský Mikuláš

Popis podujatia

NVR Gym Liptovský Mikuláš & KOK Fights v spolupráci s Aquaparkom Tatralandia a mestom Liptovský Mikuláš Vás pozývajú na piaty ročník turnaja v bojových športoch, tento krát však so Slovenskou premiérou pod svetovou značkou KING OF KINGS. 
Čaká nás turnaj svetovej série KOK World Series, s poradovým číslom 59, kde sa proti svetovej elite kickboxu predstaví slovenská špička. 
V 11 zápasoch sa okrem kickboxu môžete tešiť aj na zápasy v boxe, thajskom boxe a tiež vyraďovaciu pyramídu vo váhe do 71kg o postup do finálovej série. Z domácich fighterov sa do ringu postavia známe tváre ako Michal Gazdík, Filip Barák, Martin Oršuliak, Vladimír Konský a v ťažkej váhe nebude chýbať nik iný ako Martin Pacas.
Okrem domácich fighterov privítame v Liptov aréne slovenskú špičku v zložení Jozef Janotík z Banskej Bystrice, Samuel Hadzima z Popradu, z Nitry už dobre známy Štefan Meszároš, Cyril Pažitný a mnoho iných. V jedinom ženskom zápase sa predstaví Andrea Tóthová zo Žiliny. Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture King Of Kings 59

Na mape

Top