Detail info
Close

Kino pre deti: JA ZLODUCH 4

Kino pre deti: JA ZLODUCH 4

Dátum: 20. júla - 17. augusta 2024
Miesto: Bratislava 5 - Petržalka

Vstupenky

Sobota
20
Júl 2024
15:00
Kino pre deti: JA ZLODUCH 4
Kino Lúky, DK Lúky, Bratislava

Bratislava 5 - Petržalka

Nedeľa
28
Júl 2024
15:00
Kino pre deti: JA ZLODUCH 4
Sobota
17
Aug 2024
15:00
Kino pre deti: JA ZLODUCH 4
Kino Lúky, DK Lúky, Bratislava

Bratislava 5 - Petržalka

Popis podujatia

r. Ch. Renaud, US, 2024, slovenský dabing, MN-7, 94 min.
Najslávnejší animovaný zloduch sa vracia! V štvrtom pokračovaní série Ja, zloduch, sa bývalý majster zločinu, dnes elitný člen Antizlodušskej ligy, musí postaviť dlhoročnému nepriateľovi, ktorý utiekol z väzenia a zároveň zvládnuť aj ochrániť rozrastajúcu sa rodinu.
Čas sa nedá zastaviť, a to platí aj pre zloducha Grua. Stal sa z neho starostlivý tatko a manžel. Namiesto toho, aby vymýšľal geniálne zlodušské plány, sa snaží votrieť do priazne svojho malého syna Grua juniora. Ten má oveľa radšej svoju mamku Lucy a svojho otca permanentne privádza do zúrivosti. Gru má však trochu hlbšie vrásky kvôli zloduchovi menom Maxime Le Mal, ktorý ho šikanoval na základnej škole. Ten práve utiekol z väzenie, kam sa dostal s Gruovou pomocou a zo všetkého najviac túži po pomste. Antizlodušská liga to považuje za hrozbu najzlovestnejšieho druhu, a tak zapíšu Grua s rodinou do programu na ochranu svedkov, čo znamená novú identitu a pokojný život na predmestí. Na zvýšenie ich ochrany päť dobrovoľníkov z radov Mimoňov absolvuje špeciálny program. Vybavia ich super-schopnosťami, aby mohli zasiahnuť v prípade ak sa Gruovo krytie odhalí.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top