Detail info
Close

Koncert zmyslov 2 - nechajte svoje telo preniknúť hudbou

Koncert zmyslov 2 - nechajte svoje telo preniknúť hudbou

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Netradičné vystúpenie, počas ktorého zažijete, čo všetko dokáže ľudský hlas. Pohráme sa s vašimi zmyslami aj emóciami. Bude čas na meditáciu aj smiech, radosť aj smútok. Spevácky zbor Technik STU bude meniť svoje postavenie, zloženie, zahrá skladbu na pohároch či v úplnej tme. Bude sa spievať, šepkať aj kričať. Jedna z piesní prinesie dokonca vôňu eukalyptového lesa. Môžete sa tešiť i na výber vianočných piesní a kolied, ktoré vám v čase adventu navodia tú najlepšiu predvianočnú atmosféru.

 

Diriguje: Petra Torkošová
Hostia: Juraj Jartim a Spevácky zbor Cantus

„Už dlhodobo si všímam pozitívne účinky spevu na mojich spevákov a našich divákov,“ hovorí Petra Torkošová, dirigentka zboru Technik STU. Stále hľadá spôsoby, ako priblížiť hudbu aj k širším masám, a preto sa nebojí vyskúšať aj niečo nové. Dramaturgia koncertu je vyskladaná tak, aby každá skladba priniesla zmenu. Hudba má podľa vedeckých štúdií pozitívny vplyv na emocionálnu pohodu, vrátane zlepšenia nálady, zníženia úzkosti a zvládania stresu.

 

Predaj len formou HOMETICKET


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Koncert zmyslov 2 - nechajte svoje telo preniknúť hudbou
Top