Detail info
Close

LENKA FILIPOVÁ – Oppidum tour 2019

LENKA FILIPOVÁ – Oppidum tour 2019

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Lenka Filipová – Oppidium Tour

Výnimočná pesničkárka a gitaristka Lenka Filipová sa na jar 2019 vydáva na Oppidum Tour k svojmu novému rovnomennému albumu. V rámci turné zavíta do miest na Slovensku aj v Českej republike. Na pódiu nebudú chýbať Lenkini obľúbení hudobní hostia, vrátane virtuózneho hráča na keltskú harfu Seana Barryho, s ktorým spolupracovala na celom albume. Okrem autentického zážitku, ktorý vás prenesie v čase do dôb keltských bojovníkov mystických druidov (keltských kňazov), je album Oppidum mimoriadny aj pre svoju hudobnú a jazykovú pestrosť. Lenka Filipová zaspieva v štyroch rôznych jazykoch - v starom jazyku gaelic, írskom či škótskom, ďalej v starej bretónštine a angličtine. Niet pochýb o tom, že počúvanie nových, prastarou kultúrou nasiaknutých piesní v jej nezameniteľnej interpretácii bude výnimočným zážitkom, ako v albumovej podobe, tak naživo.

28.2.2019 19:00

Istropolis – Veľká sála, Trnavské mýto 1, Bratislava

Ceny vstupeniek:

Ultra VIP 69 € Cena zahŕňa: najlepší výhľad na pódium a nový album Lenky Filipovej. (Limitovaný počet. Album dostanete na mieste)

VIP – 39 € lepší výhľad na pódium

25 € - normálne vstupné

 

10.3.2019 19:00

Spoločenský pavilón Košice: Trieda SNP 61, Košice

Ceny vstupeniek:

Ultra VIP 59 € Cena zahŕňa: najlepší výhľad na pódium a nový album Lenky Filipovej. (Limitovaný počet. Album dostanete na mieste)

VIP – 37 € lepší výhľad na pódium

23 € - normálne vstupné


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top