Detail info
Close

LEON HENDRIX IN THE NAME OF JIMI v RC MLYN Vrútky

LEON HENDRIX IN THE NAME OF JIMI v RC MLYN Vrútky

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Jedinečný koncert brata legendy Jimiho Hendrixa, ktorý jednoducho musíte zažiť!


Len niekoľko dní po nedožitých 80. narodeninách legendárneho gitaristu Jimiho Hendrixa prichádza po prvý raz na Slovensko, so svojou poctou tomuto geniálnemu muzikantovi, jeho o šesť rokov mladší brat Leon so svojou kapelou.
Samozrejme, celý večer bude venovaný tvorbe nesmrteľného Jimiho, a to v podaní, v akom sme ešte nemali šancu ich vidieť.


Leon Morris Hendrix je americký maliar, gitarista a skladateľ, ktorý okrem toho, že sa momentálne venuje odkazu svojho brata, má na svojom konte tiež vlastné albumy s Leon Hendrix Band. Prvý vyšiel v roku 2002 pod názvom „Seattle Rain“, novší potom s titulom „Keeper Of The Flame“ o štyri roky neskôr. V roku 2012 vyráža na svoje prvé rozsiahle európske turné, počas ktorého koncertuje v krajinách ako Veľká Británia, Taliansko, Poľsko, Macedónia, Kosovo a ďalších.
Spoločne s Leonom Hendrixom na Slovensko prichádza úžasný gitarista, ktorý už dlhé roky propaguje Jimiho nesmrteľnú gitarovú hru – Fulviu Feliciano. Rytmickú sekciu tvorí basgitarista Marco D’Angelo (Leon Hendrix, Stan Skibby) a bubeník Pino Liberti (Uli Jon Roth, Buddy Miles, Marco Mendoza).


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top