LMFAO

LMFAO

Dátum: 14.8.2012 od 19:00 hod.
Miesto: žž (nepouzivat) Incheba Expo Aréna, Bratislava

Vstupenky

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
LMFAO
14.8.2012 od 19:00 hod.

Popis podujatia

14.8. 2012 od 19:00hod. ( platí čas predstavenia 19:00hod. )
Incheba Expo Aréna

VSTUPENKY budú v predaji aj priamo na mieste konania !


Cena/price: 35 €
VIP - 60€ (info)

Jedna z najžiadanejších popových skupín - LMFAO - zahrá 14. augusta 2012 v Bratislave. Areálom Incheba EXPO v polovici augusta zaznejú hity ako Party Rock Anthem, Sexy and I know it či Sorry for Party rocking!

Kalifornské duo čaká slovenská premiéra potom, čo nedávno úspešne vypredali svoje koncerty v susednej Viedni i Prahe. Bratislava sa môže tešiť na veľkolepú koncertnú šou s viac ako tridsiatimi tanečníkmi a hudobníkmi. Pódium bude plné svetelných vizuálnych efektov, rôznych rekvizít a chýbať nebudú ani vtipné scénky. LMFAO sa preslávilo najmä megahitom Party Rock Anthem. S pesničkou sa spája aj originálny tanec „shuffling“, ktorý si vo svete podmanil milióny fanúšikov. Aktuálne rádiami otriasajú hity Sexy and  i know it a ironicky ospravedlňujúci Sorry for party rocking.
Kapelu LMFAO tvorí dvojica Redfoo (Stefan Kendal Gordy) a jeho synovec Sky Blue (Skyler Austen Gordy). Vznikli v roku 2006 v Los Angeles, kde si veľmi rýchlo podmanili prvých fanúšikov svojej filozofie Party Rock. Už prvý singel I'm in Miami, Bitch sa dostal do prvej stovky rebríčkov v USA i Kanade. V roku 2010 si dvojicu pozval na hosťovanie do skladby Gettin' over you sám David Guetta a o úspechu LMFAO bolo rozhodnuté.

Už dnes niet pochýb o tom, že párty roka na Slovensku si nenechajú ujsť tisíce fanúšikov.

Viac info!

Galéria

Na mape

Top