Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
ĽUBOŠ ŠRÁMEK & MOYZESOVO KVARTETO feat. NIKOLAJ NIKITIN

ĽUBOŠ ŠRÁMEK & MOYZESOVO KVARTETO feat. NIKOLAJ NIKITIN

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Ľuboš Šrámek - čerstvý držiteľ ocenenia Radio Head Awards za najlepší jazzový album roka 2022, rovnaké ocenenie aj za rok 2015, držiteľ ceny Esprit za rok 2019 Vás pozýva na spoločný koncert s hosťami :

Nikolaj Nikitin - čerstvý držiteľ ocenenia Radio Head Awards za najlepší jazzový album roka 2022. Hneď od začiatku svojej kariéry spolupracoval s poprednými slovenskými hudobníkmi a v roku 2012 vydal debutový album Personal Suite (RMH 2012) s legendami slovenského džezu (Gabriel Jonáš, Jozef Dome, Juraj Griglák).

MOYZESOVO KVARTETO

Je od svojho založenia na Konzervatóriu v Bratislave roku 1975 (A. Vrteľ) jedným z najvýznamnejších komorných zoskupení na Slovensku. 

Členovia kvarteta sú absolventmi VŠMU v Bratislave (T. Gašparek). V štúdiách pokračovali na Hochschule für Musik und darstellende Kunst vo Viedni (F. Samohyl, G. Pichler).

Už počas štúdií kvarteto získalo viacero laureátskych titulov na domácich, ale i medzinárodných súťažiach (Evian). V roku 1998 získalo cenu brazílskych skladateľov za najlepšie CD brazílskej komornej hudby (G. Bauer, H. Crowl). V rokoch 1986-2005 patrilo Moyzesovo kvarteto k umeleckým súborom Slovenskej filharmónie. Slovenskú hudobnú kultúru reprezentovalo s úspechom takmer vo všetkých štátoch Európy, v Japonsku, Indii, Maroku, USA, Kanade, na Faerských ostrovoch a na Kube. V roku 2000 bola Moyzesovmu kvartetu udelená Cena Frica Kafendu a zároveň Cena kritiky. V roku 2015 získal súbor prestížnu Cenu Nadácie Tatra banky za umenie a bol poctený Cenou ministra kultúry SR za umenie.

Repertoár telesa zahŕňa všetky štýlové obdobia, nevynímajúc ani tvorbu súčasných slovenských autorov, z ktorých mnohí skladby kvartetu priamo dedikovali.

Sústavne sa venuje nahrávaniu nových kompaktných diskov (súbor nahral vyše 40 CD) a realizovaniu nahrávok pre slovenský rozhlas i zahraničné rozhlasové spoločnosti.

Počas svojej existencie kvarteto koncertovalo vo významných hudobných sálach sveta: Shauspielhaus - Berlin, Mozarteum - Salzburg, Gewandhaus – Lipsko, Teatro Real - Madrid, Cathédrale Saint-Louis des Invalides - Paríž, Merkin Hall - New York, Walter Hall - Toronto, Musikverein - Viedeň, Auditórium - Rím, Malá sála Šostakovičovej filharmónie - Petrohrad. Koncertovalo i v Barcelone, Bruseli, Budapešti, Kyjeve, Miláne, Mníchove, Moskve, Osake, Prahe, Tokiu, Waršave, Ženeve...

Moyzesovo kvarteto nahralo i hudbu k niekoľkým úspešným slovenským filmom.

Od roku 2006 bolo Moyzesovo kvarteto komorným súborom mesta Modra.

Od roku 2008 sa stalo komorným súborom mesta Skalica. 

40 rokov bol primáriom Moyzesovho kvarteta Stanislav Mucha, od roku 2016 je ním Jozef Horváth. /koncertný majster SF/. V roku 2022 vystriedal F. Toroka na pozícii druhých huslí Július Horváth.

Tento rok oslavuje Moyzesovo kvarteto svoje 48. jubileum. V posledných štyroch rokoch nahralo 2CD s tromi sláčikovými kvartetami J.N.Hummela a CD s tromi sláčikovými kvartetami Vladislava Šarišského a v roku 2021 to bolo CD s dielami slovenských skladateľov (A. Moyzes, L. Burlas., I.Zeljenka, M. Varga a E. Krák).

 

Podujatie pripravilo občianske združenie Nanosymphony v spolupráci s agentúrou La Plata Production. Partnerom podujatia je BKIS.

 

Linky:

https://www.facebook.com/events/160777869837386
https://www.nanosymphony.eu
https://www.laplata.sk
http://www.moyzesquartet.sk/

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - ĽUBOŠ ŠRÁMEK & MOYZESOVO KVARTETO feat. NIKOLAJ NIKITIN - 4.5.2023 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie ĽUBOŠ ŠRÁMEK & MOYZESOVO KVARTETO feat. NIKOLAJ NIKITIN, ktoré sa malo konať dňa 4.5.2023 o 19:00 hod. v Koncertnej sieni KLARISKY, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top