Detail info
Close

LUCIE - ŠKWOR - MICHAL PENK

LUCIE - ŠKWOR - MICHAL PENK

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

KONCERT LUCIE – ŠKWOR – MICHAL PENK

 

Do metropoly východu KOŠICE prinášame pre milovníkov hudby jedinečné podujatie v podobe chronologického prierezu ČESKOU rockovou hudobnou scénou od 90 rokov až po súčasnosť.

Veď posúďte sami čo Vás behom koncertu, ktorý bude mať vyše troch hodín čistého hracieho času:

MICHAL PENK – ČESKOSLOVENSKÁ LEGENDA, ktorá zažila vrchol aj pád a po 27. rokoch sa vracia na hudobné dosky, aby si získal vašu priazeň. Jeho hity sú už tak nostalgické, že zľudoveli a patria do našich životov Odpusťte nám, O bláznech, Stín, alebo hudba k seriálu Chlapci a chlapi – Má Daleká

ŠKWOR – fenomén súčasnej Českej hudobnej scény, ktorý za tri roky nabral úžasný vietor do plachiet a posunul sa na špičku záujmu aj návštevnosti u našich susedov Čechov, ale musíme podotknúť aj to, že na Slovensku má stále viac priaznivcov a čoraz väčší záujem o ich tvorbu. Ich piesne sú silné a majú svoje jadro a význam. Ak ich ešte nepoznáte tak si vypočujte napríklad Síla starejch vín, Milionu hvězd se ptáš, Mý slzy neuvidíš, Pokřivenej pohled a príďte si ich potom vypočuť naživo a my Vám garantujeme, že odídete z koncertu milo prekvapený. Skupina Škwor v roku 2022 odohrala úžasné koncerty na festivale TOPFEST alebo na Staromestských Slávnostiach v Žiline.

LUCIE – stálica ČESKOSLOVENSKEJ rockovej hudby, ktorá časom zreje k dokonalosti a to vidieť aj cítiť na ich živom prejave. Hity, ktoré za desiatky rokov vytvorili zostanú hrubým písmom zapísané v historických spomienkach. Ich perfekcionalita a dôraz na kvalitu sa vždy prejavia aj na ich koncertoch  v podobe hudobnej, technickej a vizuálnej výpravy. Nemusíme asi moc pripomínať ich hudobnú tvorbu ale určite sa nedá nespomenúť hity ako LUCIE, Chci zas v tobe spát, Šrouby do hlavy, Dotknu se ohně, Amerika.

Jedinečnosť koncertu bude aj vo vizuálnych a hudobných efektoch a techniky.

Raz vidieť je viac ako stokrát napísať, preto Vás pozývame na toto jedinečne podujatie.


Zľavy - vozíčkar + doprovod 29€ vyhradené miesto nad sektorom B12

ČASOVý HARMONOGRAM
Otvorenie Steel Arény - 16:50 hod
LeRa - začiatok - 17:50 hod
Michal Penk - 18:10 hod
ŠKWOR - 19:25 hod
LUCIE - 21:10 hod
 

ORGANIZAČNÉ POKYNY PRI PREDSTAVENÍ LUCIE – ŠKWOR – MICHAL PENK:

https://www.ticketportal.sk/Article/18252Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - LUCIE - ŠKWOR - MICHAL PENK - 17.12.2022 o 18:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že koncert LUCIE - ŠKWOR - MICHAL PENK, ktorý sa mal konať dňa 17.12.2022 o 18:00 hod. v Steel aréna Košice, je ZMENENÝ! Koncert sa uskutoční v novom termíne: 25.3.2023 o 18:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Oznam organizátora:

Z dôvodu ochorenia je nevyhnutné podujatie presunúť na nový termín 25. marca 2023. “Veľmi nás mrzí, že nie je možné koncert uskutočniť v pôvodnom termíne. Intenzívne sme pracovali na tom, aby sme divákom priniesli kvalitný program a rockovým fanúšikom niečo špeciálne v predvianočnom období,”. 

Vstupenky zakúpené na pôvodný termín ostávajú v platnosti na nový termín podujatia.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 21.12.2022!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to  najneskôr do 21.12.2022 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 21.12.2022 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 21.12.2022 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať  prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 21.12.2022 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top