Detail info
Close

Lash & Grey

Lash & Grey

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Čerství držitelia ocenenia Ceny Anděl za Slovenský album roka 2021, ktoré dvojici Lash&Grey udelila Česká hudobná akadémia za nahrávku Blossoms Of Your World, sa znovu predstavia v záhrade Domu Albrechtovcov.

Po úspešnom vydaní dvoch hudobných albumov sa môžete tešiť aj na premiérové uvedenie nových skladieb Kristíny Mihaľovej a Jakuba Šedivého v jedinečnej atmosfére augustového večera pod čerešňou.

Vstupenky: 12 €
Vstupenky sú dostupné v predpredaji v sieti Ticketportal vo forme „hometicket“.
Predpredaj končí 1 deň pred konaním podujatia. V predpredaji je dostupná iba časť kapacity záhrady Domu Albrechtovcov, zvyšný počet je pri priaznivom počasí dostupný priamo pri vstupe do objektu vždy 1 hodinu pred koncertom.

V prípade dažďa presúvame koncerty do obmedzených priestorov v Dome Albrechtovcov, majitelia vstupeniek z predpredaja majú miesta v interiéri garantované.

Podujatie sa realizuje v súlade s aktuálnymi pandemickými opatreniami Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Viac informácií nájdete na našej webstránke www.albrechtforum.com.
Sledujte nás na facebooku a instagrame.

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top