Lavagance

Lavagance

Dátum: 28. marca 2008 - 24. novembra 2017
Miesto: Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Bratislava

Vstupenky

Piatok
28
Mar 2008
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Piatok
25
Sep 2015
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Lavagance
Piatok
24
Nov 2017
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Lavagance
Hudobný klub Kamel

Bratislava

Popis podujatia

Lavagance je Slovenská indie popová skupina z Bratislavy. V ich hudbe sa často miešajú prvky popu, indie rocku a elektroniky.

V roku 2006 vydali prve EP Back to Attraction obsahujúce 6 skladieb. Videoklip k skladbe Miles v réžii Braňa Špačeka bol v rotácii na MTV Europe. V roku 2006 získava skupina ocenenie Aurel Award za najlepši alternatívny album, najlepši videoklip k skladbe Miles a ocenenie za najlepšiu novú skupinu.

V roku 2007 vydáva skupina svoj druhý štúdiový album Orthodox Experience, ktorý je vyhlásený poslucháčmi rádia FM za najlepši Slovenský album. V roku 2008 skupina oznamuje kooperáciu s Britským skladateľom, hudobníkom a producentom Eddiem Stevensom známym hlavne z projektov Freakpower- neskôr známy ako Fatboy Slim, Moloko, ci Zero7.

Prvým výsledkom ich spolupráce bola skladba Blood v roku 2009, po čom nasledoval aj celý štúdiový album I Like This Temper. Ďalším albumom vydaným v roku 2009 je štúdiová nahrávka Divine Darkness tentokrát pod produkciou samotnej skupiny. Posledným albumom skupiny Lavagance je album Halfway to the grave z roku 2015, obsahujúci úspešné single Gabriel, Princess of the Light, ci Make me Smile.

Vstupné: 7 Eur (zľavnené 5 Eur - študent, dôchodca, ZŤP)Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top