Detail info
Close

Linkedin Workshop

Linkedin Workshop

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Nenechajte si ujsť túto príležitosť na zdokonalenie vášho profesionálneho profilu na LinkedIne. Pridajte sa k nám na tejto vzdelávacej ceste a získajte nástroje na dosiahnutie maximálneho úspechu v online podnikaní! 

Úvod do sveta LinkedInu

Rozpútajte svoj online potenciál s prvým modulem našeho školenia. Spoznáte algoritmus LinkedInu a objavíte dôležité informácie o tejto platforme. Kto vlastne je na LinkedIne a ako sa najlepšie priblížiť prostredníctvom príspevkov? Naučíte sa efektívne vytvárať a optimalizovať svoj profil, aby vás v obchodných kruhoch vystihol v najlepšom svetle.

Tvorba obsahu na LinkedIn

V ďalšom kroku sa pustíme do tvorby obsahu. Definícia cieľov bude naším prvým krokom, pretože vieme, že úspešná cesta za povedomím začína s jasnými cieľmi. Naučíte sa, ako správne vytvárať obsah, ktorý osloví vašu cieľovú skupinu a posúva váš profil vpred. Okrem toho sa pozrieme na automatizáciu procesov, ktorá vám ušetrí čas a umožní sústrediť sa na to, čo je pre vás skutočne dôležité.

Sales nástroje na LinkedIn

Posledný krok na našej ceste ponúka hlbší pohľad na nástroje, ktoré LinkedIn poskytuje pre zvýšenie produktivity v oblasti predaja. Opäť sa pohľadáme do algoritmu LinkedInu a objasníme, ako využiť dáta a informácie o svojich konekciách. Zistíme, ako efektívne pristupovať prostredníctvom príspevkov a zdokonalíme proces tvorby profilov pre maximálny dosah.

Viac info a kompletný program nájdete na webe: https://visibility.sk/produkt/linkedin-workshop/

Dátum: 7.12.2023
Čas: 9:00 - 16:00

 

V prípade, že máte záujem vystaviť faktúru k objednávke, čo najskôr po kúpe zašlite svoju žiadosť spolu s variabilným symbolom objednávky a Vašimi fakturačnými údajmi na adresu: objednavky@ticketportal.sk Po realizácii nákupu cez našu webovú stránku, mimo uvedeného postupu, nie je možné dodatočne vystaviť faktúru.

Administratívny poplatok za vystavenie faktúry je 5 EUR .

 

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top