Livin´ Blues 2016

Livin´ Blues 2016

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Miesto : DK Lúky , 19.03. 2016 o 16:30 h.

Livin' Blues 2016

 Už k štvrť storočnici sa blíži ďalší ročník hudobného festivalu blues a rhythm and blues - LIVIN' BLUES 2016 v bratislavskej Petržalke.

XXIV.ročník festivalu sa uskutoční tradične v Dome kultúry Lúky na Vígľašskej ulici v sobotu 19.marca od 16:30 hod. Program otvorí štvorica okolo známeho hudobníka i organizátora bluesových akcií Fera Šajtoša JOINT VENTURE, kde sa po rokoch predstaví i mladá nádej slovenského blues, spevák a gitarista Adrián Kelemen. STARÁ ŠKOLA – OLD SCHOOL BAND speváka a gitaristu Ivana Čeredejeva nepredstaví iba svoje poňatie bluesrockových štandardov, ale, ako je na festivale zvykom, i vlastnú tvorbu. Zvolenský ZVA 12 – 28 BAND netreba osobitne predstavovať, ich zemité blues v podaní Nora Červenáka zaznie i v nových skladbách z posledného albumu Šibenica frajerka. Prvým zahraničným a zároveň jediným ženským vokálom na festivale budú kvalitní MOTHERS FOLLOW CHAIRS z Moravy so speváčkou Petrou Polákovou – Uvírovou. Z Európskej bluesovej veľmoci – Poľska príde na festival trojka speváka Bartosza Przytułu, gitaristu Tomeka Kruka a bubeníka Macieja Kudła pod názvom GRUFF! Zaznie blues, ale i prvky swingu, metalu, punku... To všetko, ale najmä Przytulov hlas sľubujú nevšedný zážitok. Vrcholom večera bude nepochybne vystúpenie amerického gitaristu a speváka LEBURN MADDOXa a jeho skupiny. Blues-rockový program s prvkami funku i reggae je v podaní tohto amerického šoumena nevšedným zážitkom.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top