Detail info
Close

Longital koncert a krst albumu Divoko

Longital koncert a krst albumu Divoko

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum a miesto konania/Date and place of event: 3.11.2016 o 20:00hod., Nu Spirit Club - Bratislava 

Cena/Price: 10 Eur

Popis/Description:
Nový album skupiny nesie názov Divoko a v septembri vychádza na značke Slnko Records. Po sláčikovom projekte Longital Suita sa kapela z Bratislavy opäť vracia k tvorbe a hraniu v trojici: Shina (spev, basová gitara, sláky), Dano Salontay (gitara, spev, sláky) a Marián Slávka (bicie, klavír, spev).
Bratislavský koncert a krst predstaví dvoch hostí z Prahy, ktorí sa podieľali aj na albume. Prvým z nich je skvelý gitarista a pesničkár Ondřej Galuška (Odd Gifts), ktorý otvorí večer v Nu Spirit Clube. Na albume Divoko však hosťuje na trombón a pridá sa ku Longital v ďalšej časti večera. Druhým hosťom je legendárny pražský producent a hudobník Ondřej Ježek (Jámor Studio, OTK, Gurun Gurun), ktorý album Divoko produkoval, postaral sa o jeho zvuk a prispel elektronikou, pedal steel gitarou, klávesmi, fúkacou harmonikou.
Nový album Divoko má viac významov. Jeden z tých nosných hovorí „zjednodušme svet“. Nerobiť veci zbytočne zložitými, keď nie sú. Realita je totiž v podstate veľmi jednoduchá. Krok po kroku, minútu po minúte sa rozhodujeme, čo urobíme a keď to urobíme so srdcom, úprimne a s radosťou, všetko čo bude nasledovať potom nesie odtlačok takéhoto rozhodnutia.
Vizuál albumu dotvárajú fotografie Petry Áčovej a Geralda Seligmana, fotografa z NYC, ktorý riadil medzinárodný festival Womex a je veľkým fanúšikom slovenského tria.

Line-up:
20:00 otvorenie brány
20:30 support Ondřej Galuška (Odd Gifts)
21:30 

Foto: Petra Áčová
Autorka šiat pre Shinu: Dana Kleinert

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top