Louis C.K.: Live in Bratislava

Louis C.K.: Live in Bratislava

Dátum: 30. novembra 2019
Miesto: Istropolis - Veľká sála, Bratislava

Vstupenky

Sobota
30
Nov 2019
18:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Louis C.K.: Live in Bratislava
Sobota
30
Nov 2019
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Louis C.K.: Live in Bratislava

Popis podujatia

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Na tieto predstavenia sa nedajú uplatniť poukážky Ticketportal ani Benefitové poukážky.

Do Bratislavy prichádza Louis C.K.!

Šesťnásobný víťaz Emmy Louis C.K. vydal viac ako osem stand-up špeciálov vrátane Shameless, Chewed Up, Hilarious, Word - Live at Carnegie Hall (audio), Live at the Beacon Theater, Oh My God, Live at the Comedy Store, a naposledy Louis C.K. 2017. Louis je tvorcom, scenáristom, režisérom, a tiež hlavnou hviezdou seriálov Louie a Horace and Pete, ktoré vyhrali Peabody Award. V januári 2015 sa C.K. stal prvým komikom, ktorý vypredal Madison Square Garden trikrát počas jednej tour.

"Obsah nie je vhodný pre detských divákov"

Autorské práva vyhradené.
Louis C.K. je držiteľom práv pre celý obsah, vrátane všetkých vtipov a fejtónov (ďalej len "materiál"), ktoré odznejú počas predstavenia. Materiál nesmie byť kopírovaný, prekladaný, prenášaný, zobrazovaný, rozširovaný, alebo reprodukovaný doslovne (ďalej len "použitie"), či už v celku alebo po častiach, v žiadnej forme ani žiadnym médiom či technológiou známou v súčasnosti, či vyvinutou v budúcnosti, bez predchádzajúceho písomného povolenia od Louis C.K. Každé použitie materiálu bez predchádzajúceho písomného povolenia od Louis C.K. je prísne zakázané. V prípade porušenie budú podniknuté všetky dostupné právnymi úkony na nápravu, či už peňažnú alebo inú, a to na náklady porušiteľa. Akékoľvek nahrávanie, vrátane písania poznámok, je zakázané.

Predstavenie bez mobilných telefónov.
Toto predstavenie bude prebiehať bez prítomnosti mobilných telefónov. Používanie mobilných telefónov, smart-hodiniek a iných smart zariadení, fotoaparátov a zariadení na výrobu filmových záznamov bude zakázané v priestore kde predstavenie bude prebiehať.
Pri vstupe budú všetky mobilné telefóny a smart-hodinky bezpečne uložené do Yondr obalov, ktoré budú znova otvorené po ukončení predstavenia. Hostia budú mať počas celého predstavenia prístup ku svojim zariadeniam a ich používanie bude umožnené na vopred určených miestach. Všetky mobilné telefóny budú opäť zabezpečené v Yondr obaloch predtým ako bude návštevníkom povolený návrat na predstavenie.
Návštevnící, ktorí budú napriek tomu počas predstavenia používať mobilný telefón budú eskortou odvedený z predstavenia. Ďakujeme vám za spoluprácu pri tvorbe tohto zážitku bez mobilných telefónov.

Viac informácií môžete nájsť na: http://www.overyondr.com/faq

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Louis C.K.: Live in Bratislava

Na mape

Top