Detail info
Close

Lucie Bílá – recitál na zámku

ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK
Lucie Bílá – recitál na zámku

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

PREDAJ MOŽNÝ LEN FORMOU HOMETICKET!

LUCIE BÍLÁ - RECITÁL s klavírem Petra Maláska

Koncert plný vlastnej tvorby aj svetových hitov v podaní speváčky Lucie Bílej. Lucie Bílá vám prerozpráva aj humorné príbehy, ktoré zažila počas svojich koncertných turné.

Naše nejpopulárnější zpěvačka vystoupí za klavírního doprovodu klavíristy a skladatele Petra Maláska. Diváci se mohou těšit na slavnostní večer plný známých hitů, osobitého humoru a osobních historek a vtipů v podání největší hvězdy současné české populární hudby. Zazní slavná muzikálová témata, světové evergreeny i zpěvaččiny repertoárové objevy. České, zámořské i evropské melodie dostaly jednotící, intimně slavnostní formu. Láska hory přenáší, Most přes minulost, Píseň samotářky, Jsi můj pán, Hvězdy jako hvězdy, Ave Maria nebo z novinek pak Mám ráda život či Domov…

Skvostný hlas a znamenitý klavírní doprovod v ideálním repertoáru!

 

EXTERIÉR - zámocké nádvorie

Koncert sa uskutoční na historickom nádvorí zámku z 13.storočia v Pezinku a naše zámocké brány na koncert sa otvárajú 18:30hod.
Začiatok: 20:00 hod.
Miesto: Nádvorie pod holým nebom, Šimák Zámok Pezinok
Info: +421 33 79 89 000 / hotel@zamokpezinok.sk
www.zamokpezinok.sk

VIP stôl - je možné si zakúpiť iba celý stôl pre 4 osoby. VIP vstupenka zahŕňa: obsluha počas večera, víno, nealko, kanapky, dezerty, ovocie.

INFORMÁCIE PRE NÁVŠTEVNÍKOV

Po odohratí 30minút predstavenia sa vstupné nevracia.
Deti od 10 rokov – cena vstupenky je bez nároku na zľavu.

ODPORÚČAME
– včasný príchod
– teplé oblečenie (aj keď cez deň môže byť teplo, v noci sa ochladí)
– v prípade nepriaznivého počasia pršiplášť / nepremokavú bundu (dáždniky nie sú z hľadiska bezpečnosti povolené)

V mieste konania na vás čakajú predajné stánky s občerstvením, nápojmi a kvalitným zámockým  vínom ako aj zámocká reštaurácia s kvalitnou regionálnou kuchyňou a príjemným posedením na zámockej terase.

Pravidlá usporiadateľa v prípade nepriaznivého počasia

Podujatie môže začať a aj prebiehať za nepriaznivého počasia (napr. v daždi), a to v prípade, že je to akceptované interpretom a organizačným tímom. Podujatie môže byť prerušené (aj opakovane) a potom opäť pokračovať, podujatie sa neruší vopred a v prípade, že v čase začiatku podujatie prší, usporiadateľ si vyhradzuje právo začiatok podujatia posunúť. Ak je predstavenie zrušené po viac ako 30 odohraných minútach nárok na vrátenie peňazí nevzniká. V prípade nepriaznivého počasia odporúčame pršiplášť, teplejšie/nepremokavé oblečenie a obuv. Počas predstavenia nie je možné používať dáždniky, pretože obmedzujú viditeľnosť.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Odporúčané

Top