MARCO MENDOZA

MARCO MENDOZA

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Vo svete basgitary nie je toho veľa, čo Marco nedokáže alebo v minulosti nedokázal. Nahrával a bol na turné s hudobnými a rokovými hviezdami ako Blue Murder, John Sykes, David Coverdale, Whitesnake, Thin Lizzy, Ted Nugent, Lynch Mob, Neal Schon, Dolores O’Riordan z the Cranberries, a s jeho súčasnou kapelou The Dead Daisies.
Marco je dynamický naživo hrajúci interpret, ktorý sa cíti ako doma rovnako na obrovskom štadióne ako aj v malom jazzovom klube.
Dokáže obsiahnuť hocaký hudobný štýl, od jazzu, fusion, world music, latin groove až po všetko z hard rocku.
Okrem toho je aj vynikajúci spevák, ktorý napísal a vydal vysoko uznávané sólové albumy ‘Live for Tomorrow’ a ‘Casa Mendoza’. 
Ak by toto všetko nestačilo, Marco je tiež skutočný veľvyslanec hudby, ktorý si vždy nájde čas na stretnutie sa s fanúšikmi, chodí do nemocníc a dáva úžasné rozhovory, v ktorých je vždy otvorený a úprimný o tom, kde bol a kam plánuje ísť.
So svojou súčasnou kapelou The Dead Daisies nahral dva štúdiové albumy (‘Revolución’ a‘Make Some Noise’) a jeden live album ‘Live & Louder’. Otriasli pódiami od Kuby po Austráliu a všade uprostred. Dbajte nato, aby ste si Marca v našom klube nenechali ujsť.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - MARCO MENDOZA - 11.10.2019 o 20:30 hod.

Predstavenie MARCO MENDOZA, ktoré sa malo konať dňa 11.10.2019 o 20:30 hod. v Rock Cafe Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top