Detail info
Close

MARCUS MILLER /USA/

MARCUS MILLER /USA/

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 29.03.2015 o 19.00 h.
Miesto konania/Place of event: Ateliér Babylon, Nám. SNP 14 / Kolárska 3, Bratislava


Popis/Description:

CITY SOUNDS uvádza:

MARCUS MILLER - "Afrodeezia"

​Američan Marcus Miller je jeden z najväčších žijúcich basgitaristov, ale slávu si získal aj ako producent, skladateľ a aranžér. Okrem basgitary hrá na basklarinete a saxofóne. Bol jeden z najväčších obľúbencov Milesa Davisa, spolu s ním zložil aj hudbu k filmu Music From Siesta. Miles Davis o tom vo svojej autobiografii napísal: "V štúdiu sme skvelý tím. Marcus je odviazaný a zažraný do muziky, že niekedy dokonca aj chodí v tempe, skrátka, nech robí čokoľvek, vždy drží rytmus. Takže teraz už mi tak nevadí, keď budem tráviť veľa času v štúdiu, pretože viem, že tam budem s ľuďmi, ktorí sa dokážu o všetko postarať."

Marcus Miller ako hudobník a producent spolupracoval​ aj ​s Alom Jarreauom, Davidom Sanbornom, Georgeom Bensonom, Brecker Brothers a desiatkami ďalších jazzových, soulových a popových hviezd. Miller je nadžánrový - v jeho tvorbe počujeme funky, rhythm and blues a samozrejme aj jazz, jeho hudba je pulzujúca a životaschopná. Vďaka tejto energii sú jeho vlastné projekty populárne aj medzi poslucháčmi, ktorí nie sú jazzovo orientovaní. V tomto je Miller v istom zmysle nasledovníkom Stanleyho Clarkea.
Na koncerte predstaví, okrem známych hitov, aj úplne nový album "AFRODEEZIA", ktorý vyjde na začiatku marca v prestížnom vydavateľstve Blue Note.

Vstupné/Entry:
Plocha (státie) - 20,00 EUR iba prvých 50 ks vstupeniek, potom sa cena zvyšuje.
Balkón (voľné sedenie) - 35,00 EUR

Zľavy/Discounts: vozíčkar - 9,00 EUR (z kategórie Plocha)
(Ceny vstupeniek sa budú zvyšovať!)

PERMANENTKA NA DVA JAZZOVÉ KONCERTY - MARCUS MILLER /USA/ + LUKÁŠ ORAVEC Q. FEAT. V. HERRING + KOMPOST3  ZA ZVÝHODNENÚ CENU V PREDAJI TU.


Ďalšie koncerty CITY SOUNDS: 
LUKÁŠ ORAVEC QUARTET FEAT. VINCENT HERRING /USA/ + KOMPOST 3 /AT/
GREGORY PORTER /USA/
LIZZ WRIGHT /USA/
FABRIZIO PATERLINI /IT/


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture MARCUS MILLER /USA/
Top