Detail info
Close

MET: Falstaff (Giuseppe Verdi)

MET: Falstaff (Giuseppe Verdi)

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Priamy prenos z Metropolitnej Opery New York – sezóna 2022/2023 – Dom umenia Piešťany uvádza priame prenosy ako jediný na SLOVENSKU!

Falstaff (Giuseppe Verdi)

Dirigent: Daniele Rustioni
Obsadenie: Hera Hyesang Park (Nannetta), Ailyn Pérez (Alice Ford), Marie-Nicole Lemieux (Mistress Quickly), Jennifer Johnson Cano (Meg Page), Bogdan Volkov (Fenton), Michael Volle (Falstaff), Christopher Maltman (Ford)

Verdiho shakespearovská komédia obsahuje skvelé herecké obsadenie v slávnom naštudovaní Roberta Carsena.

Hlboko ľudská komédia plná humoru a nefalšovaných emócií, posledná Verdiho opera je skvelým zavŕšením jedinečnej divadelnej kariéry. Príbeh je zlúčením scén zo Shakespeara, primárne čerpaných z komédie  Veselé paničky z Windsoru. Sústreďuje sa na pozoruhodnú osobnosť sira Johna Falstaffa, jednej z najpútavejších postáv literatúry. So špičkovo prepracovanou partitúrou, ktorá si už dlho budí rešpekt aj u Verdiho kritikov, ide o ohromujúce dielo a patrí medzi najväčšie operné komédie všetkých čias.

Priamy prenos z Metropolitnej opery v New Yorku

3 hodiny (jedna prestávka), v talianskom jazyku s anglickými a slovenskými titulkami

 

Vstupné: 13 euro 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top