Detail info
Close

MET: Sila osudu (Giuseppe Verdi)

Priame prenosy MET Opery New York – sezóna 23/24
MET: Sila osudu (Giuseppe Verdi)

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Priame prenosy Metropolitná Opera New York – sezóna 2023/2024
Priamy prenos z Metropolitnej opery v New Yorku – jediný na Slovensku!

9. 3. 2024 o 17.55 hod.
Sila osudu (Giuseppe Verdi)
Dirigent:
Yannick Nézet-Séguin
Obsadenie:  Lise Davidsen (Leonora), Judit Kutasi (Preziosilla), Brian Jagde (Don Alvaro), Igor Golovatěnko (Don Carlo di Vargas), Patrick Carfizzi (Bratr Melitone), Soloman Howard (Markýz z Calatravy / Otec Guardiano) 

Yannick Nézet-Séguin bude riadiť orchester Metropolitnej opery vo Verdiho Sile osudu s hviezdnou sopranistkou Lise Davidsen, ktorá v Met po sérii nedávnych úspechov opäť debutuje v novej úlohe, tentoraz ako šľachetná Leonora. Nového naštudovania Sily osudu po takmer tridsiatich rokoch sa v Met zhostí režisér Mariusz Trelinski, ktorý dej vníma ako príbeh zo súčasnosti. Po boku Lise Davidsen vystúpi tenorista Brian Jagde ako Don Alvaro, barytonista Igor Golovatenko ako Don Carlo, mezzosopranistka Judit Kutasi v úlohe Preziosilly, basbarytonista Patrick Carfizzi v úlohe Brata Melitoneho a basista Soloman Howard stvárni nielen Leono.

4 hodiny 22 minút (dve prestávky), v talianskom jazyku s anglickými a slovenskými titulkami

Vstupné: 15 eur 


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top