Detail info
Close

METALLICA ONLINE KINO

METALLICA ONLINE KINO

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dva večery vysielané naživo z Arlingtonu v Texase, kedy turné Metallicy M72 World Tour vtrhne na plátna kín po celom svete.
Bezprecedentná globálna udalosť – dva koncertné večery M72 World Tour, ktoré budú prenášané naživo z texaského AT&T Stadium v Arlingtone. Každý večer bude mať kapela pripravená iný zoznam skladieb zo svojej viac ako 40-ročnej kariéry. Od debutu Kill 'Em All z roku 1983 až po dlho očakávaný nový singel 72 Seasons z roku 2023.


Dvakrát nebudete počuť rovnakú pieseň. Počas oboch nocí odohrajú viac ako 30 svojich skladieb a ani jednu nezopakujú v oba večery.

M72 World Tour ohromí odvážnym kruhovým dizajnom pódia, ktoré premiestni slávny Metallica Snake Pit do centra a zároveň poskytne fanúšikom kompletný 360 ° výhľad na show z každého miesta štadióna. Vďaka snímaniu koncertu na mnoho kamier dookola budete mať pocit, že ste priamo uprostred diania, nech ste kdekoľvek na svete.
Jedná sa o špeciálnu dvojdňovú udalosť, dva odlišné koncerty, tak neváhajte a kúpte si vstupenky na oba večery, aby ste si užili plný metalový zážitok.
Upozorňujeme, že ide o tzv. oneskorený priamy prenos. Vzhľadom na to, že sa koncerty odohrávajú v Texase, sú tieto projekcie premietané oneskorene, aby vyhovovali miestnemu časovému pásmuTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - METALLICA ONLINE KINO - 19.8.2023 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie METALLICA ONLINE KINO, ktoré sa malo konať dňa 19.8.2023 o 20:00 hod. v Veľká sála, DK Zrkadlový háj, Rovniankova 3 Bratislava, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top