Detail info
Close

MIROSLAV DONUTIL  - Na kus reči

MIROSLAV DONUTIL - Na kus reči

Dátum: 11. - 13. decembra 2023
Miesto: Nitra, Šaľa, Bratislava

Vstupenky

Pondelok
11
Dec 2023
19:00
MIROSLAV DONUTIL - Na kus reči
PKO Nitra

Nitra

Utorok
12
Dec 2023
19:00
MIROSLAV DONUTIL - Na kus reči
Dom kultúry

Šaľa

Streda
13
Dec 2023
19:00
MIROSLAV DONUTIL - Na kus reči

Popis podujatia

MIROSLAV DONUTIL  - Na kus řeči

MIROSLAV DONUTIL  mieri do Nitry, Bratisalvy, Šale s novým programom!

 

Pre všetkých, ktorí milujú dobrý český humor, sme pripravili skutočnú lahôdku! V decembri zavíta do Nitry populárny český zabávač a herec MIROSLAV DONUTIL. Príde predstaviť jednu zo svojich one man show, ktoré majú vždy veľký úspech. Tentoraz to bude najobľúbenejší program Na kus reči.

 

Miroslav Donutil je jeden z najznámejších a najobľúbenejších českých hercov, komikov a rozprávačov. Za jeho talent určite môžu aj rodinné gény. Jeho rodičia boli ochotníci a starý otec bol vynikajúcim a nadšeným rozprávačom. V divadle hral už za štúdií, konkrétne v divadle Husa na povrázku. V roku 1990 sa stal členom činohry súboru pražského Národného divadla.

 

Talk show Na kus reči… je rozprávanie zážitkov a príbehov z jeho bohatého života a života jeho priateľov. Program sa skladá z nových humorných príbehov, tak sa máte na čo tešiť.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture MIROSLAV DONUTIL  - Na kus reči

Na mape

Top