Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
MODUS – 55 rokov na scéne

77.HUDOBNÉ LETO TRENČIANSKE TEPLICE
MODUS – 55 rokov na scéne

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Úsmev, Sklíčka, Dievčatá či Veľký sen mora. Zaspomínajte si s nami na nehynúce hity priekopníkov rockovej hudby 70. – 80. rokov na Slovensku. Modus pôsobí na scéne neuveriteľných 55 rokov, za ktorých vyprodukoval viacero jedinečných piesní, ktoré svojou kvalitou môžeme zaradiť medzi špičku v slovenskej bigbeatovej tvorbe.
V známej slovenskej skupine sme za roky pôsobenia mohli vidieť viaceré legendy slovenskej hudby, ako napríklad Miroslav Žbirka, Ján Lehotský, či Marika Gombitová. Približne pred 5 rokmi sa sformovala skupina Modus v novodobej zostave, v ktorej sa objavili aj dvaja z pôvodných členov a to Jano Baláž (gitara) a Ľubomír Stankovský "Kyslík" (bicie), ktorých doplnili Juraj Zaujec (spev), Pavol Bartovic (klávesy) a Juraj Varga.

Okrem najznámejších hitov, nás kapela Modus poteší aj svojou autorskou tvorbou, ktorá po rokoch pôsobenia prináša novú energiu, to však so zachovaním zvuku aj štýlu pôvodného Modusu.

voľné sedenie: 25€
VIP box A s miestenkou a občerstvením: 29€
VIP box B s miestenkou a občerstvením: 116€ / 4 osoby

Koncert je súčasťou festivalu 77. Hudobné leto Trenčianske Teplice. Podujatie je realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top