Mairee v Šuranoch

Mairee v Šuranoch

Dátum: 16. októbra 2020
Miesto: Spoločenská hala (discohala), Šurany

Vstupenky

Piatok
16
Okt 2020
20:00
Mairee v Šuranoch

Popis podujatia

MAIREE 3.4 2020 - Audio vizuálna show malého festivalu priamo v ŠURANOCH

 

🎫 VSTUPENKY V PREDPREDAJI NA TICKETPORTAL 🎫

 

Aj v novej klubovej sezóne sa môžete tešiť na top slovenského DJa a producenta, MAIREE-ho. Nenechajte si ujsť kvalitnú klubovú noc plnú elektronickej hudby, kde sa diskohala premení na malý festival a príďte si s nami vychutnať nezameniteľnú atmosféru, ktorú môžeme zažiť práve s Maireem :)

______________________________________________________

 

★ ★ ★ MAIREE ★ ★ ★

Instagram TU!

Youtube TU!

Facebook TU!

 

✔Prvý Slovenský DJ, ktorý vypredal halu pre 6000 ľudí

✔Prvý Slovenský DJ, ktorý odohral dvojhodinovú audiovizuálnu show zo svojej vlastnej produkcie

✔Prvý Slovenský DJ, ktorého skladba už dosiahla takmer 13 miliónov vypočutí na YouTube.

✔Jeden z mála slovenských DJs, ktorých skladby podporili svetové mená ako napr. Martin Garrix, Tiesto, Fedde Le Grand a pod.

★ ★ ★ MAIREE TOP SONGS ★ ★ ★

(Viac songov od Maireeho nájdete nižšie)

►Mairee - Papapa

TU!

►Mairee - Ole

TU!

►Mairee - Wont Stop

TU!

►Mairee & Robert Burian - Party starter

TU!

►Mairee ft. Eusebio - Vamos

TU!

►Mairee & Robert Burian - Boombap

TU!

►Mairee & Robert Burian & Yanco - They Dont Know

TU!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Mairee v Šuranoch - 3.4.2020 o 20:00 hod.

Predstavenie Mairee v Šuranoch, ktoré sa malo konať dňa 3.4.2020 o 20:00 hod. v Spoločenská hala Šurany, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 16.10.2020 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 15.5.2020!
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 15.5.2020 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 15.5.2020 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top