Marián Varga  70 + 3  Spomienkový koncert

Marián Varga 70 + 3 Spomienkový koncert

Dátum: 26. septembra 2020
Miesto: Jezuitský kostol sv. Františka Xaverského, Skalica
Adresa: Námestie slobody 100/1, Skalica
COVID-19 :
POZOR
Vzhľadom na epidemiologické opatrenia vo vzťahu k ochoreniu COVID-19 Vás v mene Usporiadateľa prosíme, aby ste si na podujatie spolu so vstupenkou doniesli aj vyplnený formulár s kontaktnými údajmi na návštevníka ku každej zakúpenej vstupenke samostatne. Ďakujeme za pochopenie

Stiahnuť formulár

Spomienkový koncert na Mariana Vargu v Skalici

Vstupenky

Sobota
26
Sep 2020
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Marián Varga 70 + 3 Spomienkový koncert

Popis podujatia

Program:

· Sisa Fehér (spev), Vladislav Šarišský (klávesy), Jozef Lupták (violončelo), Oskar Török (trúbka)

· skupina Longital

Svoje sedemdesiate narodeniny oslávil Marián Varga spolu s ďalšími umelcami mohutným koncertom v bratislavskom Istropolise. Sedemdesiatich prvých sa už bohužiaľ nedožil. Táto smutná skutočnosť viedla jeho priateľov k založeniu tradície Vargovských koncertov v Skalici, meste kde sa narodil a kde je aj pochovaný. Ten prvý z 29.1. 2018, ktorému dominovali Iva Bittová a Monika Potokárová zanechal v divákoch neopakovateľný zážitok. Pri príležitosti jeho druhých nedožitých narodenín účinkovali v Jezuitskom kostole sv. Františka Xaverského Moyzesovo kvarteto s Pavlom Hammelom a jedna z najvýznamnejších mladých poľských klaviristiek Joanna Duda.

Tie tretie, súčasné, budú patriť skupine Longital a nezvyčajnému hudobnému zoskupeniu, ktorému dominuje jeden z našich najväčších speváckych (ale aj hudobných) talentov súčasnosti speváčka a multiinštrumentalistka Sisa Fehér. Sprevádzať ju budú klavirista Vladislav Slnko Šarišský, violončelista Jozef Lupták a trubkár Oskar Török.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Marián Varga 70 + 3 Spomienkový koncert - 25.4.2020 o 19:00 hod.

Predstavenie Marián Varga 70 + 3 Spomienkový koncert, ktoré sa malo konať dňa 25.4.2020 o 19:00 hod. v Jezuitský kostol sv. Františka Xaverského, Skalica, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 26.9.2020 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top