Detail info
Close

Medzinárodný folklórny festival MYJAVA 2019

Medzinárodný folklórny festival MYJAVA 2019

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Jubilejný 60. ročník jedného z najväčších a najvýznamnejších folklórnych festivalov na Slovensku, navyše so statusom CIOFF (International Council of Organizations of Folklore Festivals and Folk Arts)  International Festival, sa bude konať v Myjave v termíne 19. – 23. 6. 2019. Do kopaničiarskeho kraja zavítajú stovky účinkujúcich z celého sveta a spičkové slovenské folklórne súbory a skupiny. Pre návštevníkov budú pripravené desiatky scénických i nescénických programov zameraných na všetky vekové kategórie. Veľké javiskové choreografie, tanečné i hudobné školy, súťaže, ľudové rozprávania, tvorivé dielne, divadelné predstavenia pre malých i veľkých, zábavy, nebude chýbať sobotňajší Jarmek pot mijafskú vežu a skvelá atmosféra mestečka MY-A-VY. Pozývame vás, nenechajte si ujsť tento sviatok folklóru, ktorý sa vám ponúka už šesťdesiaty raz a príďte sa vo štvrtý júnový víkend na Myjavu zabaviť, niečo nové naučiť a vychutnať si jedinečnú atmosféru festivalu, ktorý je tak laikmi ako i odborníkmi veľmi pozitívne hodnoteným podujatím. Festival pre vás pripravujú mesto Myjava a Centrum tradičnej kultúry Myjava s podporou Fondu na podporu umenia a Trenčianskeho samosprávneho kraja.

Všetky informácie o festivale budeme priebežne zverejňovať na stránke. Tešíme sa na vás, priatelia!

Na zľavnené vstupné majú nárok deti a mládež do 15 rokov, študenti po predložení platného dokladu o štúdiu, držitelia preukazov ZŤP, dôchodcovia nad 60 rokov, členovia Folklórnej únie a členských folklórnych organizácii. Deti do 6 rokov a dôchodcovia nad 70 rokov majú vstup zdarma.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top