Detail info
Close

Medzinárodný folklórny festival MYJAVA 2022 - 62. ročník

Medzinárodný folklórny festival MYJAVA 2022 - 62. ročník

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Medzinárodný folklórny festival MYJAVA sa po pandemickej prestávke opäť vracia do svojho dejiska, do areálu a amfiteátra Trnovce v Myjave. 62. ročník jedného z troch najväčších a najvýznamnejších slovenských folklórnych festivalov sa uskutoční v termíne 15. - 19. 6. 2022.

Čakajú vás tu stovky účinkujúcich z celého Slovenska i zahraničia, tradičný Jarmek pot mijafskú vežu, veľké choreografie na pódiu amfiteátra i bohatá ponuka nescénických programov v mestečku MY-A-VY. Nebudú chýbať ani Kuchyňa starých materí s množstvom regionálnych špecialít, tanečné školy, divadielka, dobové Hriščo pre deti, ochutnávky, tvorivé dielne a veľa ďalšieho programu.

Nenechajte si ujsť skvelú atmosféru festivalu so statusom C.I.O.F.F. International Festival. Srdečne vás na MFF MYJAVA 2022 pozývame!

Nárok na zľavnené vstupné majú deti a mládež do 15 rokov, študenti po predložení dokladu o štúdiu, držitelia platných preukazov ZŤP, seniori nad 60 rokov, členovia Folklórnej únie a členských folklórnych organizácií.

Návštevníci do 6 a nad 70 rokov majú vstup voľný. Držitelia vstupeniek z predpredaja si ich pri vstupe do festivalového areálu vymenia za identifikačné náramky.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top