Michalovce Michalom a Michaelám

Michalovce Michalom a Michaelám

Dátum: 25. októbra 2019
Miesto: Chemkostav Aréna, Michalovce

Vstupenky

Piatok
25
Okt 2019
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Michalovce Michalom a Michaelám
Chemkostav Aréna

Michalovce

Popis podujatia

MICHALOVCE MICHALOM A MICHAELÁM

OZNAMUJEME ZMENU DÁTUMU KONANIA PODUJATIA A VEĽKÉ PREKVAPENIE:

Milí priatelia, tradičné podujatie MICHALOVCE MICHALOM MICHAELÁM sa PRESÚVA a bude sa konať 25. OKTÓBRA 2019 v Chemkostav Aréne v Michalovciach.

PREKVAPENIE: Zároveň máme VEĽKÚ RADOSŤ oznámiť, že okrem kapely Roxette tribute band a moderátorky Janky Hospodárovej nás všetkých svojou návštevou a VYSTÚPENÍM poctí LEGENDA českej umeleckej scény herec a spevák JOZEF LAUFER, ktorý iba nedávno oslávil okrúhle 80. narodeniny. :-)

Dni Michalov je podujatie, ktoré je pre všetkých nositeľov mena Michal a Michaela ZDARMA, ale vítaní SÚ VŠETCI!
Jedinečnú príležitosť osláviť meniny majú nie len oslávenci, ale aj všetci ostatní na zaujímavom podujatí.
►Celú akciu bude moderovať Janka Hospodárová.
►Hudobným hosťom bude česká kapela Roxette tribute band, ktorá zahrá najväčšie hity svetovej kapely ROXETTE.

Info k vstupu:
- Vstup pre Michalov a Michaely zdarma!
- Darček pre Michalov a Michaely!
- Vozíčkar s 1 doprovodom zdarmaTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Michalovce Michalom a Michaelám

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Michalovce Michalom a Michaelám - 27.9.2019 o 18:00 hod.

Predstavenie Michalovce Michalom a Michaelám, ktoré sa malo konať dňa 27.9.2019 o 18:00 hod. v Chemkostav Aréna, Michalovce, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 25.10.2019 o 18:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 3.10.2019!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 3.10.2019 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 3.10.2019 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top