Midori - husľový recitál

Midori - husľový recitál

Dátum: 8. októbra 2017
Miesto: Veľký evanjelický kostol, Panenská 28, Bratislava
Adresa: Panenská 674/28, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
8
Okt 2017
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Midori - husľový recitál

Popis podujatia

Husľová virtuózka Midori patrí už od svojho detstva medzi najvýznamnejších svetových umelcov. O jej zázračnosti v detstve svedčia mnohé udalosti: keď ju prvýkrát, ako malé dievčatko, počul hrať legendárny huslista Pinchas Zukerman neubránil sa slzám a vyhlásil: "Neviem ako vy, ale ja som práve zažil zázrak!". Taktiež legendárna Dorothy DeLay nebrala vážne domácu nahrávku malej osemročnej Midori, nakoľko na nahrávke počula hru "vyspelého, vynikajúceho umelca". Následne prijala Midori do svojej husľovej triedy.
Naplno sa Midori venuje koncertnej činnosti od svojích jedenástich rokov, kedy vystúpila ako sólistka New York philharmonic pod vedením Zubina Mehtu. Mala štrnásť rokov keď pred ňou na pódiu pokľakol na znak veľkej úcty Leonard Bernstein, po ich spoločnom koncerte spolu s Boston symphony orchestra, na ktorom hrala jeho Serenádu pre husle a orchester.

Midori počas svojej kariéry vystupuje po celom svete, v spolupráci s najvýznamnejšími svetovými umelcami a orchestrami.

Na Slovensko pricestuje vôbec prvýkrát vďaka 5. ročníku projektu Majstrovských kurzov svetových husľových virtuózov v Bratislave, organizovaných OZ Sinfonietta Bratislava, vďaka finančnej podpore Nadácie VUB. Galakoncert sa uskutoční ako vyvrcholenie jej práce s mladými slovenskými umelcami a majstrovskými lekciami, ktoré sa uskutočnia 7. októbra 2017.

Všetky informácie na www.sinfonietta.skTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top