Milenec

TEATRO WÜSTENROT
Milenec

Dátum: 21. mája - 8. júna 2019
Miesto: Dom kultúry Vetvár, Podunajské Biskupice Bratislava 2 - Podunajské Biskupice, TEATRO Wüstenrot, Bratislava

Vstupenky

Utorok
21
Máj 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Milenec
Dom kultúry Vetvár, Podunajské Biskupice

Bratislava 2 - Podunajské Biskupice

Piatok
7
Jún 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Milenec
7.6.2019 19:00 - I. PREMIÉRA
Sobota
8
Jún 2019
19:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Milenec
8.6.2019 19:30 - II. PREMIÉRA

Popis podujatia

MILENEC
Brilantná komédia svetoznámeho amerického autora Neila Simona, Last of Red Hot Lovers, vtipným spôsobom prevedie diváka svetom plným nástrah, ktoré čakajú na muža po 22 ročnom manželstve. Hlavný hrdina, usadený majiteľ reštaurácie (Martin Mňahončák), už nedokáže odolávať pokušeniu a vyberie sa na cestu do sveta milostných románov. Rozhodne sa čeliť nástrahám zakázanej nemanželskej lásky. Objektom jeho túžob sa postupne stávajú tri atraktívne ženy (Karin Haydu, Mirka Partlová, Dominika Žiaranová), s ktorými sa dostáva do víru komických aj pikantných situácií. Nezastaviteľný podprahový boj o nadvládu jedného alebo druhého pohlavia v spoločnosti autor dokonale zachytil no nechal na diváka nech si určí svojho víťaza.
Hra je plná humorných situácií a dialógov. Režisérka Soňa Ferancová bravúrne využila priestor, ktorý jej autor hry ponechal pre vykreslenie jednotlivých charakterov a pohotových situačných gagov.
Réžia: Soňa Ferancová
Účinkujú: Karin Haydu, Mirka Gális Partlová, Dominika Žiaranová, Martin Mňahončák
Hlavná veta: Brilantná komédia svetoznámeho amerického autora  Neila Simona. V hlavnej úlohe Martin Mňahončák.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Odporúčané

Top