Miro Jaroš a hostia – PARTy SHOW

Miro Jaroš a hostia – PARTy SHOW

Dátum:
Miesto:

Akcia „ODMENA ZA VYSVEDČENIE“ cena 11,90€/1ks

Vstupenky

Popis podujatia

MIRO JAROŠ zo skupinou vystúpi v hodinovom koncerte ako hlavná hviezda na Žilinskej akcii PARTy SHOW ktorú organizuje  PART agency SK, a.s.

Moderátorka Michaela Pastorková Závodná uvedie mimo Mira Jaroša aj ďalších účinkujúcich. tanečníkov súboru STAVBÁRIK a My DANCE. Vrámci výstupenia folklóristov zo súboru STAVBÁRIK a skupiny moderných tancov MY DANCE prebehne aj tanečný work shop pre detských divákov spojený zo súťažou o hodnotné ceny. 

Pre individuálny prístup ku klientom nás kontaktujte na: produkcia@partagency.sk, 0948 813 242, Inst.: @PARTagncySK, Fb: PARTagencySK alebo písomne na adrese PART agency SK, a.s., Tajovského 1992 / 3, Žilina PSČ: 010 01

POZOR !ZVÝHODNENÝ PREDAJ VSTUPENIEK "LÍSTOK ZA VYSVEDČKO" KONČÍ TENTO ŠTVRTOK 13.8. O 22,00 HOD.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Miro Jaroš a hostia – PARTy SHOW
picture Miro Jaroš a hostia – PARTy SHOW

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Miro Jaroš a hostia – PARTy SHOW - 20.9.2020 o 14:00 hod.

Predstavenie Miro Jaroš a hostia – PARTy SHOW, ktoré sa malo konať dňa 20.9.2020 o 14:00 hod. v Tennis Point, Žilina, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, ktorý upresníme v najbližšie dni.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top