Detail info
Close

Mirror Hospitality Expo 2024

Mirror Hospitality Expo 2024

Dátum: 7. - 8. mája 2024
Miesto: Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava
Adresa: Hviezdoslavovo nám. 3, Bratislava

Vstupenky

7.-8.
Máj
2024
Mirror Hospitality Expo 2024
7.-8. MÁJA (začiatok od 10:00hod.) - Full Expo Pass
Utorok
7
Máj 2024
19:00
Mirror Hospitality Expo 2024
7. MÁJ (začiatok o 19:00hod.) - Mirror Cocktail City

Popis podujatia

PREDAJ MOŽNÝ LEN FORMOU HOMETICKET!

Mirror Hospitality Expo je popredná barová show v strednej Európe, ktorá sa koná v Radisson Blu Carlton Hotel Bratislava. Tvorcovia Mirror Hospitality Expo sú súčasťou tímu Mirror Baru, ktorý si v roku 2023 vyslúžil uznanie v rozšírenom zozname The World’s 50 Best Bars a úspešne sa stal 90. najlepším barom sveta. Dva dni trvajúce expo oslavuje to najlepšie z gastro sveta, či už sa jedná o slovenských barmanov a šéfkuchárov, alebo aj popredných svetových barmanov a barov. Na Mirror Hospitality Expo 2024 vás čaká množstvo podujatí, degustácií, seminárov, „Market“, Mirror Cocktail City a večer bude patriť najlepším barom na svete, ktoré budú hosťovať v baroch po celom meste. 

V cene vstupenky “Full Expo Pass” je aj vstup na otvárací ceremoniál so živými djs - Mirror Cocktail City.
 

Mirror Cocktail City je otvárací ceremoniál Mirror Hospitality Expo 2024, ktorý bol vytvorený v spolupráci s Cocktail Vibes s cieľom privítať našich hostí a návštevníkov a užiť si večer so živými djs a medzinárodnýmiTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top