NIGHTWISH + Sabaton

NIGHTWISH + Sabaton

Dátum: 14. júna. 2015
Miesto: Amfiteáter Banská Bystrica

Vstupenky

Nedeľa
14
Jún 2015
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
NIGHTWISH + Sabaton
Amfiteáter Banská Bystrica

Banská Bystrica

Popis podujatia

Dátum/Date: 14.6.2015 o 18:00hod.
Miesto konania/Place of event: Amfiteáter Banská Bystrica

Práve v čase vydania svojho nového singla Élan (13.2.2015) ohlasujú NIGHTWISH aj najlepšiu správu pre svojich slovenských (a nielen) fanúšikov.

Po 12 rokoch aj 1 týždni vystúpia na tom istom mieste, kde odohrali svoj famózny prvý slovenský koncert vo svojej histórii.
Podobne ako vtedy, aj teraz bude amfiteáter plný ich fanúšikov a je jasné že za tie roky to nebude taký istý koncert.
Zostava bude oproti pamätnému roku 2003 obmenená a okrem stabilných členov Tuomasa Holopainena (klávesy), Emppu Vuorinena (gitara) a Marca Hietalu (basgitara, spev) sa predstavia aj členovia, pre ktorých bude prostredie vynoveného amfíka neznáme: Tarju a jej nasledovníčku Anette vymenila všetranná a skvelo vyzerajúca a spievajúca FLOOR JANSEN, za bicie sa posadil Kai Hahto známy najmä z kapiel Wintersun a Swalow the Sun a hudobníkom, ktorý hrá v kapele nebývalo na píšťale, bazuke a aj spieva - je Troy Donockley.
Aparatúra bude mať omnoho väčší výkon a samozrejme aj scéna a pódium bude omnoho väčšia ! Keďže Nightwish sú vedúcou kapelou európskeho ale aj svetového symfonického metalu, môžeme v kľude hovoriť o megakoncerte.

Aj koncertný repertoár NIGHTWISH sa bude skladať z ešte väčšieho množstva hitov a keby skupina zahrala len singlové skladby, môže hrať aj dve hodiny. Preto bude toto nedeľné popoludnie v Banskej Bystrici druhým tohtoročným sviatkom hudby pre celé Slovensko a ako vždy privítame aj fanúšikov z iných krajín.
Koncert NIGHWISH sa uskutoční v rámci začínajúceho sa svetového turné k albumu Endless Forms Most Beatifull, ktorý vychádza 27.3. NIGHTWISH si v Európe ako štart vybrali 13 EU festivalov a Slovensko. Aj to je dôvod navštíviť tento exkluzívny megakoncert !!!
Prvých 1000 vstupeniek prichádza do predpredaja v cene 29,- ale aby fanúšikovia dostali za svoje peniaze poriadnu porciu skvelej hudby, rokuje sa s veľmi zaujímavým hudobným hosťom.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

Galéria

picture NIGHTWISH + Sabaton

Na mape

Top