Detail info
Close

NOC NA KARLŠTEJNE- legendárny muzikál

NOC NA KARLŠTEJNE- legendárny muzikál

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

NOC NA KARLŠTEJNE- legendárny muzikál


Pesničky Karla Svobodu a legendárny príbeh z múrov Karlštejnského hradu opäť ožije v Pezinku. Muzikál Noc na Karlštejne plný slávnych hitov ako Lásko má já stůňu, Asi do věží, Hoja, hoj a mnohé ďalšie piesne Karla Svobodu, ktoré doslova zľudoveli a spievajú si ich všetci diváci, sa predstaví už 16. septembra v Dome kultúry Pezinok.

Jeden z najznámejších a najobľúbenejších českých muzikálov je pôvabnou komédiou o cisárovi Karlovi IV. a jeho hrade Karlštejn, na ktorom podľa údajného zákazu nesmeli prebývať ženy.
Pôvodnú veselohru napísal Jaroslav Vrchlický. Premiéru mala v Národnom divadle v roku 1884 a čoskoro sa stala veľmi obľúbenou. Jej sláva ešte zosilnela po roku 1973, keď Zdeněk Podskalský natočil rovnomennú filmovú hudobnú komédiu, ktorá je už súčasťou zlatého fondu českej kinematografie.

Účinkujú členovia Mestského divadla Brno: HANA HOLIŠOVÁ, JAROSLAV MATĚJKA, LUKÁŠ JANOTA, JIŘÍ MACH, ANDREA BŘEZINOVÁ, ALEŠ SLANINA, ZDENĚK BUREŠ, LUCIE ZEDNÍČKOVÁ, ZDENĚK JUNÁK A ĎALŠÍ
Réžia: IGOR ONDŘÍČEK
Scéna: JAROSLAV MILFAJT
Kostýmy: ANDREA KUČEROVÁ
Hudobné naštudovanie a kostýmy: KAREL CÓN
Choreografia: MICHAL MATEJ

Fotogaléria k predstaveniu: https://www.mdb.cz/inscenace/339-noc-na-karlstejne

Ceny vstupeniek:
sedenie: 35 EUR
VIP sedenie: 50 EUR

V cene VIP vstupeniek je:
• wellcome drink
• malé pohostenie
• sedenie vo vyhradenom VIP sektore

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top