Detail info
Close

Natura Vinum 2016

Natura Vinum 2016

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum a miesto konania/Date and place of event:
6.5.2016 od 16:00 hod. do 23:00 hod.
7.5.2016 od 13:00 hod. do 20:00 hod.
Kunsthalle, Rumanová 1, Košice

Cena/Price:
Jednodňová vstupenka - 6,90 Eur
Dvojdňová vstupenka - 9,90 Eur
V cene vstupenky je vstup na podujatie + štartovací balíček žetónov  v cene 2eur, ktoré budú účastníkom vydané pri predložení vstupenky priamo na mieste konania sa podujatia 

 Vstupenky je možné zakúpiť len formou HOMETICKET.

Popis/Description: 
Po veľmi úspešnom prvom ročníku festivalu autentických vín Natura Vinum Košice prichádza do Košíc v dňoch 6.5. a 7.5.2016 jeho druhý ročník. Bude sa konať v Kunsthalle.

Návštevník opäť zažije jedinečný festivalový koncept, ktorý prinesie možnosť stretnúť vinárov z rôznych krajín Európy, ktorých spája idea tradicionálneho „autentistického“ spôsobu výroby jedinečných vín, nesúcich čaro neskresľujúceho pôvabu darov samotnej prírody. Návštevník si súčasne pochutná na gurmánskych špecialitách z lokálnych „zdravých“ surovín, ktoré pripravia známi slovenskí šéfkuchári.
Poplatky počas festivalu (všetky degustačné vzorky ako aj jedlá zúčastnených reštaurácií) je možné platiť jedine oficiálnymi žetónmi festivalu, ktoré sa budú dať kúpiť na mieste. 


Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: 
Doprovod pre vozíčkara - vstup ZDARMA (bez nároku na štartovaciu sadu žetónov)Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Natura Vinum 2016
picture Natura Vinum 2016
picture Natura Vinum 2016
picture Natura Vinum 2016
picture Natura Vinum 2016
Top