Detail info
Close

Nazareth + Turbo spoločne!

Nazareth + Turbo spoločne!

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Pridajte sa k nám na nezabudnuteľný hudobný zážitok! Kapely Nazareth a Turbo prichádzajú na Slovensko s koncertmi plnými energie a legendárnych hitov. Pripravte sa na nezabudnuteľné večery, ktoré rozprúdia vaše srdce!

Dátum a miesto koncertov:

  • Banská Bystrica, ŠH Štiavničky, 27.10.2023
  • Bratislava, Dom kultúry Dúbravka, 28.10.2023

Nazareth, ikona britskej (škótskej) rockovej hudby, vás prenesie späť do éry hard rocku. S ich nezabudnuteľnými hitmi, ako je "This Flight Tonight", "Love Hurts", "Dream On" alebo "Hair of the Dog" sa dostanete do varu!

A čo Turbo? Túto českú rockovú kapelu netreba predstavovať. Poďme zaspomínať na najväčšie hity, ako je "Hráč", "Chtěl jsem mít" a veľa ďalších!

Nechajte sa strhnúť vlnou nostalgie, stretnete sa s novými a starými priateľmi, a spoločne sa prepadnite do hudby, ktorú všetci milujeme. Zarezervujte si vstupenky ešte dnes a zaistite si svoje miesto na týchto nezabudnuteľných koncertoch!


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Nazareth + Turbo spoločne! - 28.10.2023 o 20:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Nazareth + Turbo spoločne!, ktoré sa malo konať dňa 28.10.2023 o 20:00 hod. v STARS auditorium, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: Dome kultúry Dúbravka, Bratislava.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Klienti s pôvodnými vstupenkami na sedenie budú umiestnený na vyvýšenú tribúnu.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 31.8.2023!

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to najneskôr do 31.8.2023 na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 31.8.2023 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 31.8.2023 nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 31.8.2023 na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top